Wpis z mikrobloga

@thirtyseconds: jeśli śmiga na trialu, to git. W razie czego kup nowy cake płyt i spróbuj imgburn, na 99% będzie Ci wszystko śmigać :)

Najważniejsze - ściągaj ripy, bo one śmiało wejdą na CD. Dyski GD miały 1 czy tam 1,2 Gb, więc nie da się ich wcisnąć na CD. Myślę, że z tego powodu Ci krzyczy, bo musisz wcisnąć obraz dużo większy od faktycznej pojemności płyty. Do pewnego momentu overburn będzie działać, ale pełnego obrazu raczej bezproblemowo nie wciśniesz na CD-R.

Sprawdź te dwa
  • Odpowiedz
@thirtyseconds: Już dawno nie bawiłem się w retro, ale uwielbiam je. DC poszedł 15 lat temu do mojego kumpla, który niedawno zrobił mu moda i odpala wszystko z karty SD. Zostały mi tylko 3 PSX i PS2, ale tam jadę na oryginałach. Planuję jednak odpalić retroarch na Xbox Series X, tylko nie mam na to czasu..
  • Odpowiedz
@thirtyseconds: Takie dziady jak my siedzą tylko na specyficznych tagach, reszta wykopu to śmieszne obrazki
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Retroarch powinien działać tak samo na XOX, czyli kupujesz sobie konto developera za 75 złotych i pakujesz zewnętrzne programy przez FTP. Musisz poguglać po Retroarch Xbox One, wydaje mi się że to jest uniwersalne dla obydwu generacji.
  • Odpowiedz
@thirtyseconds: eno, fajne masz pudełeczko do zabawy w emulację :) Kilka miesięcy temu zmieniałem piętro wspólnie z żoną i póki co we "właściwym" mieszkaniu stoją Switch, XSX i PS4, na górze zostały PSX, PS2, PS3, PSP i retro PC na jakimś tam celeronie 800. Pewnie te graty zostaną na górze, ale PS2 zniosę na dół. Żona uwielbia Guitar Hero i Buzz, a to jedyna konsola, na której to dobrze działa
  • Odpowiedz