Wpis z mikrobloga

jest qte, no i co z tego? nie na tym polega walk


@SmugglerFan: Na tym, że w normalnej grze, jak cię coś atakuje to nie klikasz trójkącika jak pajac, tylko walczysz. #!$%@? mnie obchodzi, że przez godzinę masz możliwość poklikać w jakiś inny przycisk i pomachać młotkiem, bo w tych grach jest taki właśnie poziom mechaniki. XD Jak dodasz wszystkie cutscenki, do QTE, do jakichs innych bzdurnych dialogow, to wyjdzie,
  • Odpowiedz
@Hatespinner: chlop co mi profil przeszukiwal, zeby sie do czegos #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDDD wez ty gosciu usun konto pozdrawiam, ze Ci sie chcialo jeszcze przeszukiwac czyjs profil, boli widze XDD
  • Odpowiedz
chlop co mi profil przeszukiwal, zeby sie do czegos #!$%@?


@camos: A zapomniałem o "Inb4 sprawdzałeś mi profil lololol"

Jak się jest dzbanem i zostawia taki ślad po sobie, to już twój problem. Jak widać konsolowcy są naturalnie głupsi.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Nie mówimy o żadnych strzałach, tylko o tym, że prawdziwego grania w tej "grze" jest mniej niż połowa, bo to #!$%@? liniówka z fabułą przeciętnego filmu z tv, nad którą spuszczają się szesnastolatki. Ot cała tajemnica waszego tlou i każdej innej "gry" gdzie ciężko przejść 15 minut bez cutscenki.
  • Odpowiedz
koleś, napisałem kilkadziesiąć zdań na ten temat. To już nie jest moja wina, że ciebie przerosło przeczytanie wszystkiego i skupiłeś się tylko na podsumowaniu.

Ale zanotowałem, TloU 2 podoba się ludziom którzy mają trudności z czytaniem.

Aha, xD


@DiscoKhan: polałeś wody krytykując wybory dokonywane przez osoby w grze o zombiakach xD beka z tej twojej oceny fabuły TLoUII zwłaszcza w kontekście tego, że Uncharted określiłeś jako świetne xD Żeby nie
  • Odpowiedz
@mentari: pięknie to podsumowałeś, gra o zombiakach która próbuje udawać coś więcej. Bez lania wody to jest mój zarzut.

Problem w tym, że ja ograłem już dziesiątki gier o zombiakach i dlatego TloU jest takie mierne.

Uncharted jest świetne, bo nie sili się na realizm i głębię psychologiczną. Zupełnie inne podejście do przedstawiania historii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4A1Q123: No, killzone shadowfall był tak zajebisty, że zabił całą serię. Chwila, kto był wydawcą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Del no a zauważ, kto też wydał poprzednie 3 części, a w shadow falla nawet nie grałeś, po za tym czemu od razu zabił, może po horizonie wyjdą nowe killzony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4A1Q123: No, ale nie wychodzą. Zobacz kiedy wyszedł shadowfall. Im bogatsza firma tym bardziej ma #!$%@? na serię po słabej sprzedaży ostatniej części. Wyjątek to Ubisoft i Bethesda, ale ta ostatnia to w ogóle firma oderwana od rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Del chyba lepiej jak robią inną serię, niż klepać tę samą formułe przez tyle lat. A co do sprzedaży shadow falla to ta nie mogła być mała bo to był de facto tytuł startowy na ps4, wydaje mi się że to prędzej nijakie oceny spowodowało odejście twórców od serii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4A1Q123: Tylko, że takie firmy raczej nie wracają do serii po latach, a nawet jeśli, to w celu żerowania na nostalgii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Del pożyjemy, zobaczymy wątpie żeby gureilla po wydaniu kolejnego horizona, wydawała kolejnego horizona, więc pewnie wydadzą coś innego, a właśnie często mówi się o jakiejś strzelance z pierwszej osoby, być może będzie to horizon, a być może nowe ip
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pięknie to podsumowałeś, gra o zombiakach która próbuje udawać coś więcej. Bez lania wody to jest mój zarzut.


@DiscoKhan: to zarzuć jakimiś grami, skoro ograles DZIESIĄTKI, które są lepsze od tego paździerza TLoU2?
  • Odpowiedz
@mentari: chociażby najnowszy Resident Evil (fabularnie nawet pierwszy RE był lepszy od TloU ale mechanicznie niestety gra się mocno zestarzała), They Are Billions ale to trochę inny gatunek gry.

Ale jeżeli chodzi o klimat to seria RE wgniata TloU w ziemię, podobnie z tym, że nie jest tak banalnie łatwa chociaż zagadki czy walka to też nie jest cholera wie jaki poziom.

Ale na pewno nawet części RE które w
  • Odpowiedz
Nie mówimy o żadnych strzałach, tylko o tym, że prawdziwego grania w tej "grze" jest mniej niż połowa, bo to #!$%@? liniówka z fabułą przeciętnego filmu z tv, nad którą spuszczają się szesnastolatki. Ot cała tajemnica waszego tlou i każdej innej "gry" gdzie ciężko przejść 15 minut bez cutscenki.


@Hatespinner: muzyki w grach tez nie powinno byc, przeciez od tego jest spotify. a od fabuly ksiazki. od sluchania dialogow audiobooki
  • Odpowiedz