Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@P4tryxus: wiele osób mówi, że to "dodatkowe" zakończenie domknęło historię. Dla mnie już sam wątek wioski serafitów był trochę na siłę. Ba, sam wątek Yary i Leva również
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson Ja grałem, tlou2 to oprócz grafiki i animacji kupsztal (a tak czekałem). Idiotyczna fabuła, dialogi niczym z generycznego serialu netflixa, gameplay co najwyżej średni (aha sorry, jest mechanika liny, to wszystko zmienia XD), no ale jest od groma kontentu dla SJW, więc jak grę skrytykujesz to jesteś homofob i mizogon ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W zalewie cybercrapu, mikrotranzakcji, odgrzewanych kotletów i wydawania niedorobionych bubli w przedsprzedaży


@wyindywidualizowanyentuzjasta: w co Ty grasz xD Widzę że jesteś targetem tlou więc dla Ciebie będzie to dobra gierka. Ja wiem że jest bardzo dużo gierek bez tego co napisałeś i to nie jest żaden "zalew" co najwyżej strumyczek gdziestam
  • Odpowiedz
Cieszę się ze Sony ma jaja żeby podejmować kontrowersyjne tematy i opowiadać trudne historie


@krzych0: nie powiedziałbym że podejmowanie tematu lgbt czyli najbardziej mainstreamowego i fajnokorporacyjnego tematu XXI wieku wymaga jaj
  • Odpowiedz
@LeslieDancer: dużo niestety tak takich rzeczy na sile, a najgorsze że takimi rzeczami tlou3 jest praktycznie spalone jeśli chodzi o kolejne historie, chyba że jakiś prequel, chociaż bardziej liczę już na nowe ip, czy kolejne uncharted.
  • Odpowiedz
@mentari: opinie broniące Last of Us jako świetnej gry - xD - gra tak dobra że nie da się jej wybronić racjonalnymi argumentami xD

@Hatespinner: dodajmy, że serial może i z niezłymi aktorami ale główna oś fabularna to kompletne dno z mnóstwem błędów i dziecinnych uproszczeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
opinie broniące Last of Us jako świetnej gry - xD - gra tak dobra że nie da się jej wybronić racjonalnymi argumentami xD


@DiscoKhan: fajne te twoje ARGUMENTY: "TLoU2 to paździerz" xD
  • Odpowiedz