Wpis z mikrobloga

zaburzone postrzeganie gier


@camos: Mam bardzo dobre postrzeganie, w przeciwieństwie do konsolowców, którym wciska się 14h "gameplayu" i 10h filmiku jako zajebistą "grę" xD

Po upośledzenie zgłoś się do swoich starych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner: widze, ze wyzej jeszcze wieksze glupoty, cutscenki w tlou2 z tego co widze to 5h, gra sredni czas przejscia na howlongtobeat 24h, rzeczywiscie proporcja 90/10, nie wiem dlaczego odpisuje na takie gowno XD
  • Odpowiedz
@mentari: koleś, napisałem kilkadziesiąć zdań na ten temat. To już nie jest moja wina, że ciebie przerosło przeczytanie wszystkiego i skupiłeś się tylko na podsumowaniu.

Ale zanotowałem, TloU 2 podoba się ludziom którzy mają trudności z czytaniem.

Aha, xD
  • Odpowiedz
Jakbym chciał oglądać 10h fabuły, to bym sobie włączył serial.

@Hatespinner: muzyki w grach tez nie powinno byc, przeciez od tego jest spotify. a od fabuly ksiazki. od sluchania dialogow audiobooki itp. prawdziwa gra to jest jak nawalasz w prawego triggera i wszystko wybucha i umieraja potwory a nie jakies filmowe gry ehh. a walka w tlou tez slaba bo nawet nie ma double jumpa i strzelania z czolgow tylko
  • Odpowiedz
nazwe se goscia od gimbazjuszow


@camos: trzeba było się nie wtrącać ze swoimi głupotami, to nikt by cię nie wyzywał.

naciskasz przycisk X ktory odpowiada za wspinanie sie. i wtedy przeciwnik
  • Odpowiedz
@Hatespinner: czlowieku, to ty narazie same glupoty piszesz, wyssales z dupy jakies informacje, ze tlou to gra w ktorej 90% czasu to cutscenki, gdzie to nie jest prawda. potem jak ta ameba wpisales w youtube tlou2 cutscenes i wyskoczyl ci pierwszy filmik, ktory trwa ponad 10h i wiesz co? pierwszy komentarz " Wow.....I am impressed, with all this editing, you didn't just put in cutscenes only but u let it
  • Odpowiedz
jakies informacje, ze tlou to gra w ktorej 90% czasu to cutscenki


@camos: Wróć się do poprzednich postów dzbanie, albo do podstawówki. Chyba starzy ci do szkoły nie wysłali, albo zmarnowałeś ten czas na gierki.

Co do 10h cutscenek, to tam jest po 15 sekund gameplayu przed, co najwyżej. Idź to lepiej obejrzyj tłuku.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: no nic, kolejny wpis zero argumentow, tylko, zebym wrocil do podstawowki, dziekuje za merytoryczna dyskusje i zycze milego dnia, moze cos tam jeszcze ruszy w tym mozdzku :)
  • Odpowiedz