Wpis z mikrobloga

Za opakowanie może i tańsza o 2 zł, ale co z tego jak u konkurencji płacimy 8 zł za 200 g, a w Biedrze 6 zł za 150 g ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przynajmniej jest certyfikat DOP, więc do jakości nie można się przyczepić.


@MjentowaKupka: ten certyfikat DOP to sobie można w dupę wsadzić, a najbardziej widać jak gówno jest warty widać po parmezanie gdzie ten
@siepan:

Bób mrożony opak. 450g.

Pistacje Prażone Solone Top 200g

Gorgonzola GustoBello

Jogurt grecki Tolonis

Chrzan Madero

Kultowe na wykopie kurczak i 4sery

Biedra ma sok multiwitamina


Spoko że wybrałeś produkty z których 80% kupuje się od wielkiego dzwona.

Całe działy typu mięso/owoce/warzywa/nabiał w Biedrze są #!$%@? jakości. Na śmierdzące mięso w lidlu trafiłem może raz w życiu, w biedrze szanse 50/50.
Wiele produktów marki własnej biedry przewyższa nawet markowe towary.


@siepan szkoda tylko, że w biedrze nie kupisz kiełbasy, parówek, albo szynki, które nie zawierają mleka... Przykładów byłoby więcej, ale nie chce mi się pisać xP
Oczywiście mają niektóre produkty dobrej jakości i w dobrej cenie, ale większość niestety jest #!$%@?.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majteczkowydoktor69: w biedzie mięso tragiczne i nigdy nie kupuje, ale czemu nabiał gorszy? XD oprócz swoich marek mają też inne marki, gdzie w Lidlu za bardzo nie masz wyboru i kupujesz pilos.
@Dare: tarczyński, krakus, olewnik, produkty premium z biedy to samo, ale to nie są najtańsze produkty xd
@NaglyAtakGlazurnika: We Wrocławiu jeszcze ani razu nie widziałem czystej Biedronki, nigdy. Sam bym tam w życiu nic nie kupował nietstety różowy sie upiera żeby kupować w tym chlewie, zawsze dostaje #!$%@? jak musze tam iść.
@NaglyAtakGlazurnika: Mnie tylko dziwi, dlaczego w niektórych biedrach potrafią trzymać cywilizowany standard, a innych faktycznie czujesz się jak w chlewie obsranym gównem. Zazwyczaj w jakichś galeriowych biedrach jest czysto, bo może właściciel tego wymaga i kontroluje, no ale już w jakichś wolnostojących sklepach, albo na jakimś zadupiu, to wiecznie taki syf, że tylko nasrać na środku. Tak że nie powiedziałbym, że to kwestia niedoboru ludzi, tylko po prostu polityki wywalonych jaj.
przecież to raj dla polaka:

-nasrane

-brudno

-niby tanio ale tak na serio to drogo

-niska jakość

-można postać w kolejce

-można się poprzepychać

-można się pokłócić z obsługą że bułka kosztuje 0,29 zamiast 0,27

-można ponarzekać


Ale twoja mama i tata to nie są typowi Polacy, więc to rozszerzenie na całość narodu zupełnie nie na miejscu. ¯\_(ツ)_/¯
@Majteczkowydoktor69:
@NaglyAtakGlazurnika: ostatnio w #krakow jedną biedre remontowali. Po remoncie pięknie czyściutko puściutko, wbijam za 2 tygodnie i już #!$%@? palet, nawet było: "pan się przesunie z pod tej półki, przecież paletę muszę tu postawić". Niestety z braku innego sklepu w okolicy trzeba się z tym syfem męczyć albo zakupy online ( ͡° ͜ʖ ͡°)