Wpis z mikrobloga

Kopyr - gość dzięki któremu wypiłem pierwsze nowofalowe piwo, od niego dowiedziałem się o piwnej rewolucji.
Oglądałem filmy związane z piwem, natomiast polityczne mnie irytowały.
Jego ewolucja (degradacja) jest przykra. Ale wiem chyba czym powinien się zająć.
Otóż ma wszystkie cechy, które charakteryzują polityka: jest bezwstydny, arogancki, wygadany i przekonany o słuszności swoich poglądów. Oprócz tego ma haryzmę, obycie medialne, parcie na szkło i w mojej opinii taką wewnętrzną i naturalną "mendowatość", którą każdy polityk ma.
Tomasz, jeśli to czytasz to sugeruję spróbować przytulić się do KO lub Hołowni. I jakkolwiek daleko mi do tych środowisk to znając twoje poglądy sugeruję byś spróbował bo tam znajdziesz swoje miejsce.
Będziesz mógł z czystym sumieniem i ulgą porzucić kanał piwny, rozwijając jednocześnie kanał Tomasz Kopyra jako miejsce głoszenia swoich poglądów i budowania poparcia bo do wyborów jest jeszcze wystarczająco dużo czasu. Dodatkowo pozwoli ci to zacząć robić wywiady z politykami czyli robić PR partii do której zdecydujesz się wstąpić. Jako osobie wierzącej sugeruję jednak Hołownię - większy potencjał do przebicia się i możliwość zostania PRowcrm tej partii. W KO siedzą spocone grubasy, które raczej nie będą skore do zrobienia ci miejsca.
Na mój głos nie masz co liczyć ale znajdzie się zapewne wielu, którzy mogą cie poprzeć.

#kopyra #piwowarstwo #piwo
  • 3
O piwnej rewolucji dowiedziałbyś się wcześniej czy później, nie ma co przesadzać, jedyne co on wymyślił, to postanowił wywieźć siebie oraz zarabiać pieniądze na tej fali, która wzbierała.
Porównanie do tych co zapieprzają na deskach na falach morskich całkiem słuszne.( ͡° ͜ʖ ͡°)