Wpis z mikrobloga

Ostatnio pytałem o zawodników, którzy są kreowani na zabijaków, a od pierwszego lepszego padają normalnie, to teraz:

Który zawodnik w waszym odczuciu jest odrzucany przez federację, jego potencjał nie został do końca wykorzystany. Mam na myśli dymy, kontrowersję, poziom walki.

#famemma
  • 21
  • Odpowiedz
  • 2
@GetTheVibe

Też o nim myślę. Z początku typowy stypiarz, zawodnik co mu w zawodowym MMA nie idzie i szuka sobie miejsca w Fame MMA. Po ostatnich awanturach z Ferrarim widać że ma jakiś pierwiastek zadymiarza, ale trzeba go zestawić z odpowiednią osobą.
  • Odpowiedz
@Jozek1: Zdecydowanie Tyburscy i Alan jak już zostało wspomniane. Zestawić ich tylko z jakąś odklejoną Kasią i będzie ciekawie. Nie wiem po #!$%@? dalej pchają te walki w boksie w rękawicach plażowych Kasjusza ze sportowcami, gdzie taka jego walka z Tyburskim, Alanem, Krychą czy Ferrarim w mma byłaby o 100% ciekawsza. Jeszcze walkę z Wrzoskiem jakkolwiek jestem w stanie zrozumieć przez 'konflikt', ale jak znowu #!$%@? to inna opcja niż walki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iPawen: przecież te generyczne konflikty kasi z zawodowcami to będą się tworzyć dopóki kariery nie skończy xD Będzie prowokować a że w fame duży pitos to większość się połakomi i odstawi sportowe ambicje na bok.Oczywiscie wciąż będzie obowiązywać selekcja według wzrostu,warunków fizycznych i płaszczyzny żeby po Normanie nie było niespodzianek i bez problemu mógł ich punktować 3 rundy
  • Odpowiedz
@el_chapo_2020: To samo można powiedzieć o jego dymogennych przeciwnikach na zasadach Kasjo, czyli boksu w 100 oz rękawicach. Poza tym oglądanie jak Kasia dostaje #!$%@? nawet, gdyby to miało trwać 5 sekund jest bardzo przyjemne.
  • Odpowiedz
@el_chapo_2020: Jeśli już boks, to w małych rękawicach. Chodzi mi o to, że najbardziej wyczekiwani przeciwnicy Kasi to np. Krycha, Tyburski, Ferrari czy Anal, a żaden z nich nie weźmie walki w boksie. To wyklucza ciekawe pojedynki.
  • Odpowiedz