Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: Myślę, że często "wygląd nie ma znaczenia" to trochę taki skrót myślowy. Oczywiście też uważam, że nie powinno się tak mówić, skoro się na niego patrzy.

Ale często "wygląd nie ma znaczenia" oznacza "wygląd nie ma AŻ TAKIEGO znaczenia". Czyli, jeżeli spełniasz jakieś minimum wizualne, tj. dbasz o siebie (sam fakt bycia jakoś wysportowanym/umięśnionym DUŻO daje), masz jakkolwiek ogarniętą fryzurę, posturę, mowę ciała - to zostajesz przepchany przez furtkę "MOŻE
@przegro_pisarz: Akurat nad charakterem da się popracować, co prawda nigdy całkowicie się nie zmienisz, ale możesz 'stłumić' swoje wady, a wyeksponować zalety. Dodatkowo możesz nieco podszlifować charakter, aby stać się bardziej atrakcyjnym (pod względem relacji z kobietami)

A co do wyglądowego minimum - jesteś pewny, że tak jest? Umówiłeś się kiedyś z jakąś dziewczyną? Może też warto iść na przykład na siłownię? Ja wkrótce zamierzam, kiedyś chodziłem i miałem wrażenie, że
@NykipVaous: nie umówiłem się z dziewczyną bo żadna mi nie odpowiada nawet jak się witam xD muszę iść na siłownię.Jak byłem młodszy to nosiłem aparat a teraz chyba nie ma żadnej potrzeby.Z minimum chodziło mi o to,że u dziewczyn akceptuję każdy wygląd.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegro_pisarz: chodzi o wygląd fizyczny czy może o starania? By umieć dobrze się ubrać, mieć zadbaną cerę i włosy. Walczyć ze złymi nawykami i imponować ludziom swoją postawą. Ukrywać defekty genetyczne za pomocą kreowania własnego wizerunku?