Wpis z mikrobloga

Idąc drogą refleksji...
Łukasz W.
Z pozoru normalny chłop, ma kobietę, jakąś tam karierę na boisku, coś tam umie, coś tam wie. No normalny facet.
Wchodzi na wykop, analizuje, udziela się (podejrzewam, że OlgierdanoTV to nie jego pierwsze konto). Zaczyna nagrywać na SzczochaTV i ludzie zaczynają mu przyklaskiwać (sam to robiłem-posypuję głowę popiołem). Facet idzie o krok dalej, zaczyna dobierać się do Szkolnej. Wchodzi na posesję, podróżuje autami z ćpunem i śmierdzielem, zabiera ich na obiadki/kolację, wychodzi z Majorem do knajpy na mecz.
Co poszło nie tak? W którą uliczkę Łukasz źle skręcił?
Zastanawia mnie tylko jedno: gdzie masz wstyd? Mnie np. facetowi przed 30stką, ze swoją działalnością (JA PODATKI PŁACE), piękna narzeczoną, swoimi ziomkami znającą tych imbecyli zwyczajnie wstyd byłoby mi zajmować się szkolną. Wejść do nich, cukierkować im, zabierać na miasto - no chłopie! Przecież to obciach...

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, co macie to dacie.
#kononowicz #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kujaj00r Powtórzę po raz Nty. NIKT normalny nie zajmuje się szkolną tracąc na to czas i energię. Ci natomiast co przekroczyli bramy Belwederu są jużw mojej opinii skończeni.
  • Odpowiedz
@kujaj00r: nic do dodania menela nie nawidze rowniez ale nie robie sobie na jakims przegrywie i nieudaczniku obsesji jak jeszcze gorzej debilni to niech go ogladaja i mu placa ja sram na niego i jego poplecznikow
  • Odpowiedz
@Lutaklika: i tylko to wyłapałeś z całej wypowiedzi? Jeśli tak i jeśli nie jesteś trolem Kosna to naprawdę, masz ograniczone pole widzenia ( w sumie przez kreciki wiele się pomylić nie można ) i rozumowania...
  • Odpowiedz
@kujaj00r: powiem ci kiedy - wtedy kiedy mu sie we lbie przewrocilo i oskarzyl jareczka o kradziez pieniedzy na dom dziecka. wtedy wpadlo mnostwo kasy i lukaszek uznal ze z tego mozna zyc

potem to juz robil wszystko dla kasy, nawet sprzedal pompoliniego

potem to on juz wszystko robil jak modelowy
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: nie wiem czy sprzedał Pompoliniego, nie ogladałem każdego jego lajtów. Wiem, że coś tam działali na początku.

To, że Jaro wziął tą kasę i nie wpłacił - no tego się chyba nie wyprzesz mi tu skoro Jaro sam o tym przyznał.

Ok, rozumiem, umieć robić kasę trzeba umieć i mieć pomysł. Mnie nie boli to, że Łukasz zarabiał hajs na live, serio, niech i miał 10k z jednego
  • Odpowiedz
@kujaj00r: zrozum ze jareczek dostal kase a potem ten dzban ktory mu ja wyslal sie niby rozmyslil i kazal ja dac na jakis cel dobroczynny (a nie na konkretny dom dziecka). jaro oczywiscie to olal ale to ze jakis wójcik wyslal zegarki do tego domu dziecka i w ten sposob niby splacil dlug to juz jest klamstwo - on zadnego dlugu nie mial, rownie dobrze mogl rzucic te pieniadze na
  • Odpowiedz
@kujaj00r: Najgorsze jest to, że w internecie nic nie ginie. Gdy wpiszesz jego imię i nazwisko wychodzi cały ten pi.erdolnik ze Szkolną i wykopem. Grube akcje, które raczej nie podbijają wartości jego CV.
  • Odpowiedz