Wpis z mikrobloga

Czołem!

Jakiś czas temu napisałem pracę dyplomową, która mówi o tym, że każdy z nas w XXI wieku narażony jest na samotność, depresję i inne choroby tego jakże wesołego wieku.

Celem mojej pracy było stworzenie kampanii społecznej, która zachęci ludzi do adopcji psów w inny sposób, niż robią to kampanie ukazujące czworonogi jako smutne, żyjące w złych warunkach itd.

I tak powstałą kampania "To ja! – Twój przyjaciel" gdzie, głównym założeniem jest to, że adopcja psa to pomoc obustronna, bo pies zostaje naszym kumplem, jest z nami codziennie i w jakiś sposób wypełnia pustkę. Druga strona to oczywiście dom pełen miłości dla psa.

Do części tekstowej zaprojektowałem logo i nazwę fundacji. Dodatkowo do logo dorzuciłem jeszcze 5 posterów, które mogą zostać wprowadzone w obieg jako kampania społeczna.

_______

Teraz przejdźmy do konkretów.

Szukam fundacji, która robi masę dobrej roboty na rzecz czworonogów.

Chcę oddać wszystko co zaprojektowałem za darmo.

Jeśli jakaś fundacja będzie zainteresowana w większym stopniu współpracą i zmianą swojego logo na poniższe – zaprojektuje całą, kompletną identyfikację wizualną za darmo.

Jeśli padnie pytanie "A czy da się dorobić jeszcze kota?"
Da się. Mam szkice więc mogę je zwektoryzować : >

Razem możemy również ruszyć z kampanią, która została już zaprojektowana.
Nie wymagam oznaczania mnie, nikt nie musi wiedzieć, że jestem autorem. Chcę po prostu oddać to komuś, kto pomaga.

Link do całości: https://www.behance.net/gallery/124189093/Zwiezycie

Pomożecie??

Wiem, że troszeczkę nadużyję tagu no ale cóż ;)

#rozdajo #logo #grafika #grafikakomputerowa #schronisko #psy #smiesznypiesek #adopcjazwierzat #adopcja
mechaos - Czołem! 

Jakiś czas temu napisałem pracę dyplomową, która mówi o tym, że...

źródło: comment_1634116517AtUI4ITv5lSsEGt3c1K2Mi.jpg

Pobierz
  • 24
@mechaos: mega mi się podoba, plakaty świetne, mockupy trochę leżą (?) - przynajmniej według mnie, logo w poprawnie - dużej skali - zajebiste, ale jednak jak gdzieś już ten znak się pomniejsza, a type staje się nieczytelną kreską to wygląda jak smutna buźka

przynajmniej takie wrażenie odnoszę przy różnych rotacjach i skali, pewnie o tym wiesz, ale w przyszłości zwróć większą uwagę na skalowalność (i czy logo 'może' się obracać), a
chiraqx - @mechaos: mega mi się podoba, plakaty świetne, mockupy trochę leżą (?) - pr...

źródło: comment_1634133843rbVg53xXIfZZFSpJMgrvGZ.jpg

Pobierz
@mechaos: Tez uważam, że akurat pies wyszedł jakoś smutno. Zapewne taki przypadkowy efekt, ale jednak jeśli chcesz innego odbioru kampanii, trzeba zmienić "modela".