Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis nie wiedzieć czemu spadł, więc napiszę w znacznie delikatniejszym tonie:
Dlaczego, drogie neuropki, wszędzie wciskacie te tęczowe flagi reprezentujące jedynie zaburzenia orientacji seksualnej?
Nie obchodzą mnie geje i transy; nie interesuje mnie ich życie. Szkopuł w tym, że te biedne, sfrustrowane i nieszczęśliwe osóbki wszędzie emanują symbolami swoich zaburzeń orientacji seksualnej, co jest dla mnie po prostu obrzydliwe.
Nie możecie normalnie - jak przystało na cywilizowane osoby - przestać wciskać dosłownie wszędzie flag reprezentujących zaburzenia seksualne i szczycić się nimi?
Nie robią tego nawet onaniści i kukoldy ( których wśród was jest całe mnóstwo ) - więc dlaczego w przypadku gejów i transów zniżacie się do poziomu małp chcących publicznie demonstrować wszystkim członkom grupy najdziwniejsze i najbardziej chore seksualne odchylenia?
Jeżeli chcecie być traktowani w normalny sposób to postępującie normalnie - tylko tyle i aż tyle.
#neuropa #4konserwy #konfederacja #polska #protest #bekazlewactwa #bekazpodludzi
źródło: comment_1634065337kvRxydpVH7NAgEV56FAV8O.jpg
  • 18
Może i zwykł kowalski by poparł, ale jak widzi tęczowych zjebów, lempertowe, coronazjebów i tuska co

@Latarenko: xD mylisz zwykłego kowalskiego z zafiksowanym z nienawiści narodowcem. Ten pierwszy to zwyczajny człowiek, których jest większość w Polsce, ten drugi to margines, którego partia w wyborach nie jest w stanie przekroczyć progu wyborczego i nienawidzi wszystkiego, co nie jest bezzębnym heteroseksualnym polakiem, katolikiem bez wykształcenia.
Skończy się to wszystko jak strajk kobiet dzięki tęczowym dewiantom.

@Latarenko: w sensie, że zabiorą na zawsze 10% w sondażach pisowi? Bo tak skończył się strajk kobiet.

Nie mylę.

Powiedział prawak chwilę przed pomyłką xD Zrozum, że twoje skrajne poglądy, które masz przez nienawiść to nie jest większość. Większość ludzi ma w dupie co kto sobie w łóżku ze sobą robi i tobie też polecam ten stan bycia. No chyba, że
@Latarenko: Zaburzenie orientacji seksualnej xDDDDDDD. Jak dla mnie zaburzenie to mają ci, którzy uważają że osoby LGBT są chore/zaburzone seksualnie/zboczone. Orientacja seksualna to fakt, a sam homoseksualizm tolerowany był, zanim powstała cywilizacja chrześcijańska (mowa tu o starożytnej Grecji)
@Trixie: Przecież to nieprawda. Poparcie dla PiSu - wg średniej wszystkich sondaży - jest najwyższe obecnie od 13 miesięcy i rośnie. 2/3 spadków sprzed roku już nadrobili ( https://ewybory.eu/sondaze/ ) ¯_(ツ)_/¯


@FailureMaster: chyba pominąłeś ten spadek mniej więcej, rok temu, kiedy były protesty. PiS wcześniej oscylował w granicach 40-45%, po tym oscylują w granicach 30-35%. Wystarczy dokładnie przeczytać to co linkujesz.
@FailureMaster: wcześniej mieliby 45% ¯\_(ツ)_/¯ Nie przesadziłem mówiąc o tych 10%, PiS po prostu jedzie na populizmie i na głupszą część społeczeństwa to działa, więc raz mają spadek, a potem mają wzrost. Ale takie akcje i protesty mają sens jak widać, bo przez to beton powoli kruszeje. Smutno tylko, że rzekomo ta prawa strona, która nie lubi PiSu walczy z tymi protestami, które uderzają w rządy PiSu, no ale nie bez
@FailureMaster: Podejdę z innej strony do tematu.
PiS strasznie stanął na odcisk tym środowiskom. Wielu ludzi jednak ich popiera. Generalnie każdy protest przeciwko PiS ma obecnie charakter ogólny tzn. na poszczególnych protestach kumulują się wszystkie "roszczenia" do tej partii. Dlatego przychodzą na nie zwolennicy UE, LGBT, aborcji itd. Ustanawia się taki wspólny front. To już jest PiS vs reszta. Przestaje już chodzić o pojedyncze sprawy jak w przypadku PO (np. ACTA)