Wpis z mikrobloga

@Silvervend: O samym Intelu nie wiem, poza tym, że to jedna z największych inwestycji w tym małym kraju. Przelicz sobie stawkę netto, bo marginalna stawka podatkowa tutaj to ponad 50%. Jest ciężko z mieszkaniami, ale jeśli Ci to załatwią to pozostałe koszty życia można mieć tu dość niskie. Jest też ciężko z pracownikami, więc może zaproponuj większą stawkę.
@wrzesien raczej nie widzę opcji na wyższe stawki. Najbardziej mnie interesowało szkolenie na orbitala, ale jedni to oferują, drudzy nie i nie wiem w sumie czego się spodziewać. Tym bardziej, że auta bym tam nie zabrał, a świeżo kupione. No dylematy pierwszego świata. xD
@Silvervend: Możesz zabrać auto, jak zgłosisz, że jesteś na ograniczonym czasowo dwuletnim kontrakcie to powinni zwolnić z obowiązku przerejestrowania. Posiadanie auta obniża koszty życia.
@wrzesien a w życiu. Sama trasa to droga mordęga, gdzie lot samolotem to jakieś 50zl. xD Już lepiej kurierem sobie rzeczy wysłać i kupić nowe auto na miejscu. Tym bardziej, że tam ruch lewostronny. Jeszcze babrać się z przerejestrowaniem czy jakimiś pozwoleniami, to daj spokój. Taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę.