Wpis z mikrobloga

@Ksiunc ze swojej strony polecam spacery po Puszczy Noteckiej. Zamek w Goraju i sciezka edukacyjna przy Grobie Hochberga. Sierakowski Park Krajobrazowy ze swoja Kraina 100 Jezior, nocleg w Milkowskiej Chacie (znajdziesz na slowhop) :)
@Ksiunc: mógłbyś sobie to podzielić na dwie wyprawy, regionami, Wielkopolska i Pomorze. Chociaz znaczną część Wielkopolski ominąłeś to może częściowo już byłeś i nie ma to sensu.
Jak miejsca nie typowe to dworki może ale nie widzę żadnej normalnej mapy. Jest tylko taka ale tylko zawiera te w województwie.
Dworki
@Ostatni_Narkomanin: byłem kilka lat temu to było naśmiecone, ale generalnie nie było źle - może się zmieniło ¯_(ツ)_/¯ Duże wrażenie na mnie zrobił rozmach i przedziwny pomysł na tę konstrukcję, ale zasadniczo co kto lubi
@Ksiunc: ehh chciałbym Ci coś polecić z okolic Piły skąd pochodzę ale tam z lekka #!$%@? wieje :( w samej Pile nic ciekawego nie ma, chyba, że jesteś trubo fanem Stanisława Staszica to jest muzeum :P oo ale wiem! W Osieku jest skansen. Tam mi się zawsze podobało. No i Biskupin! Biskupin jest świetny. Ciekawostka: dziadek mojego kumpla z osiedla przyczynił się do odkrycia Biskupina, w sensie nagłośnił całą akcje jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ksiunc: w #perlapulnocy czyli Bydgoszczy polecam muzeum Exploseum - stare budynki poniemieckich fabryk chemicznych i materialow wybuchowych zostały zamienione w zajebiste muzeum ukryte w lesie przed wzrokiem alianckich bombowców.

spacerując tam można poczuć niszczycielską moc nazistowskich Niemiec.