Wpis z mikrobloga

Uwaga organizuje drugie #rozdajo z serii

Do wygrania gra Gorky 17 (klucz na #steam). Udział biorą wszyscy.

Zasady są proste, należy:
1. Zaplusować ten wpis
2. Dodać mój profil do obserwowanych (bo to kolejne z całej serii rozdajo które planuje)

Czas 24h, losowanie w środę, wygrany dostanie klucz na PW

Powodzenia!

Poniżej w komentarzu zwycięzca poprzedniego losowania gry Serial Cleaners

#gry #pcmasterrace #glupiewykopowezabawy #zadarmo #konkurs
Pobierz Atreyu - Uwaga organizuje drugie #rozdajo z serii

Do wygrania gra Gorky 17 (klucz ...
źródło: comment_1634018940Sl07p0SQDGpYhBuePscfHk.jpg
  • 30
@Atreyu: Jak się przypadkiem dowiedziałam że tego dresa w muzeum można ogłuszyć granatem i z rekrutować, to odkopałam płytę i przeszłam jeszcze raz. No i jeszcze przypadkiem nagle zachciało mi się zagrać w gorky po paru latach i okazało się że zagrałam w to w 2008 20 września. Jakimś cudem zapamiętałam mniej więcej kiedy rozgrywała się akcja ^^
@Atreyu: Ta gra miala naprawdę fajny klimat postapo i całkiem niezły pomysł na fabułę. Do tego dochodziły udane dialogi. Niestety przechodziłem ją drugi raz po prawie dwudziestu latach okazała się banalnie łatwa i bardzo krótka, a do tego finalny boss był do zrobienia praktycznie bezwysiłkowo, przez co pozostawał niesmak.
Ale i tak wspomniam ją dobrze i może za kolejne 10 czy 15 lat znowu usiądę.
@Blaszczykowski_Robert podstawą jej przechodzenia było wbijanie poziomów na broń białą, wykorzystywanie do oporu paralizatora i miotacza ognia (nie potrzebowały amunicji) i strzelanie tylko w ostateczności. Walki z bossami ogólnie były proste bo większość dało się ogłuszyć i pruć z tasaka i kija. Ale za pierwszym razem jak się nie wiedziało to było trudno ( ͡º ͜ʖ͡º)