Wpis z mikrobloga

żaden pomawiacz tylko głosiciel prawdy


@bartousz: Głosiciel prawdy XD A czemu tak skromnie, może rycerz prawdy? Jest rycerzem prawdy także względem funkcjonariuszy przez PiS lubianych, czy tylko wobec środowisk PiSowi wrogich?

Nie wystarczy mieć akurat rację, żeby można było komuś przypisać, że prawda jest najwyższą wartością w jego życiu. On miał tutaj zwykły, prymitywny interes polityczny.

Z drugiej strony wiem, że trudno wymagać po wykopkach zrozumienia tak zaawansowanych koncepcji.

Głosiciel prawdy
Głosiciel prawdy XD A czemu tak skromnie, może rycerz prawdy? Jest rycerzem prawdy także względem funkcjonariuszy przez PiS lubianych, czy tylko wobec środowisk PiSowi wrogich?

Nie wystarczy mieć akurat rację, żeby można było komuś przypisać, że prawda jest najwyższą wartością w jego życiu. On miał tutaj zwykły, prymitywny interes polityczny.

Z drugiej strony wiem, że trudno wymagać po wykopkach zrozumienia tak zaawansowanych koncepcji.

Głosiciel prawdy XD Ja #!$%@?ę.


@60scnds: napisalem, że
@bartousz: A ja Ci tłumaczę jak komuś inteligentniejszemu, że także w kontekście to gówno nie spełnia kryteriów "głoszenia prawdy", które odnosi się do jakichś totalnie obcych mu wartości. Śmieję się też z tego patetycznego określenia, na które zdobyć się mógł naprawdę chyba tylko taki typowy wykopek xD Typ pluje na przeciwników jak #!$%@? bot bez mózgu i akurat miał rację 1 raz, a 99 razy skłamał, a Ty o rycerzach prawdy