Wpis z mikrobloga

@corryand: Tak wygląda koleś, który miał areszt za to, za co nie powinien go mieć, a nie miał aresztu za co, za co rzeczywiście powinien mieć (jego działalność na ask.fm chociażby)
  • Odpowiedz
@przeczki: ze wraca i w sumie tyle xD
@Przedlak95: tez mnie to zastanawia, sadze, ze to jego kolejna psychologiczna zagrywka. Wyglada obiektywnie bardzo dobrze zwlaszcza jak na siedzenie tyle mies w areszcie wiec zeby mlode dziewczynki mu wybaczyly i szalały za bad boyem to trzeba pokazać w koncu ryjec by oszalaly i je rozkochac wtedy o wszystkim zapomna xD
  • Odpowiedz
@corryand: Zrobili mu przymusowy odwyk od alko i prochów to siłą rzeczy poprawił się na mordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz musi grać twarzą bo poprzednia rola kamerzysty w worku/masce niestety jest spalona już mocno. To jest typ karalucha że musieliby mu łeb urwać żeby przestał robić hajs w internecie, na początku będzie oburzenie że jak to on sobie wraca jak nigdy nic, potem odbuduje/przebudzi
  • Odpowiedz
@corryand

W sumie teraz beka z tych jego przydupasów.

Zesrali się na niego, grubas Barber się #!$%@?ł całkowicie na niego bo się dupa zaczęła palić. Myśleli że Łukasz nie wyjdzie, a tu #!$%@? #!$%@? XDD

Już pewnie się zaczyna przywracanie do łask Kamerzysty, żeby tylko nagrywać z nim.
  • Odpowiedz
@Morcin14: no ja jestem przekonany, ze on jest psychopata i bardzo umiejetnie manipuluje mloda widownia, wszystkimi swoimi znajomymi, laską i pewnie też rodziną. Przerazajace to w jak zaawansowanym stopniu to jest. Ja bym go przymknal na pare latek ale w psychiatryku xd Chociaz i tam pewnie by lekarzy nawet zmanipulowal xd Z ciekawosci bede obczajal jego ruchy w necie teraz. Zaraz bedzie kolejna rozprawa wiec moze za dlugo tym internetem
  • Odpowiedz
@Jozek1: hahah no ciekawe jak oni sie zachowuja. Pewnie liza dupe dla kasy/ze strachu albo trzesą gaciami czy nie skoncza jak ten ponoc zabity facet o ktorym Fagata wspominala xD
  • Odpowiedz
@Jozek1: Naoglądali się filmów vegi pokroju że "wrzucą go na bęben" albo "oferta ważna 30 sekund" i byli obsrani na samą myśl o przesłuchaniu. Jak już weszli to zapytani o imię to wyrecytowali wszystkich członków rodziny do 3 pokoleń wstecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Beka beką ale wysprzęglili się szybko bo myśleli że w początkowym etapie łatwiej będzie wszystko przyklepać kamerzyście niż ewentualnie rozbić to na
  • Odpowiedz
@Morcin14: wlasnie mnie olsnilo, ze Boxdel dzis oglosil z Ferrarim, ze robia kanal zła jakby lustrzane odbicie ekipy Friza z alkiem, laskami itd no przeciez Kamerzysta tam by idealnie pasowal xD Boxdela mi jednak szkoda, zepsuje sobie wizerunek a moglby robic aferki dalej bo byly zajebiste.
  • Odpowiedz
@corryand: Jego tam nie zaproszą ale ferero trzyma się z tym barberem także prędzej w tę stronę. A boxdil jak to boxdil zostawił swojego kolegę łulfika bo już się znudził aferkami co jest u niego częste żeby rozgrzebać 10 projektów i kończyć 2-3 z nich. Myślę że on pluje sobie w brodę bo kanał rafonixa i goli wystrzelił tak w górę a on miał obsesje na punkcie przyrostów subów/wyświetleń na
  • Odpowiedz
@Morcin14: no mnie to strasznie w nim #!$%@?, ze bierze sie za cos i porzuca i leci tylko tam gdzie fame i ktos na fali. Mial fajny pomysl, studio zrobione i vibe z wulfikiem i tez musial to #!$%@? a obiecywal, ze bedzie konsekwetny i tego nie porzuci i co dlugo nie trzeba bylo czekac..
  • Odpowiedz
@Morcin14
@corryand
Mam w pracy programistę. Ktory uwielbia te streamy i patostremy. Powiedział, ze jak kamerzysta wróci i będzie robił dalej dymy to mu będzie wysylal jakis hajs. Mowi, że bezprovlemu miesięcznie moze wysłać z tysiaak. A patrząc ile oni (influ) maja hajsow z tych donetow to znajdzie sie duzo takich ludzi.. Mlodzi płacą mało, a znajdą się starsi którzy lubią takie dymy.
  • Odpowiedz
@corryand: o co chodzi z tym gosciem wiem ze niby sa plotki ze kiedys scamowal na kilka milionow ale mi sie w to nie chce wierzyc skoro, mnie gosciu oscamowal 4 lata temu na telefon za uwaga 1500 zl, zglosilem na policje i po pol roku go znalezli, i siedzi. Wiec jak ktos moze #!$%@? kilka milionow i nie zostac ukaranym? Historia #!$%@? gownem.
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: xD i niby kuty na łeb programista a taki durnowaty by wyrzucac kase na patostreamera i cieszyc sie rozrywka pokroju ponizania uposledzonego chlopaka. Ani to zabawne nie bylo ani nic, po prostu niesmaczne. Nie mowiac juz o tych scamach na ludziach, pedofilii i mozliwe zabiciu czlowieka. Jak mozna komus takiemu dac chocby 1gr? Ja kiedys za czasow poczatkow Kruszwila ogladalem Kamerzyste i wtedy tak konteowersja byla w granicach smaku
  • Odpowiedz
@Oskaros: nie no scamowal tylko, ze dzieci na drobne kwoty ale tych dzieci bylo z kilkanascie/kilkadziesiat tys. Podrywal male dzieci, wysylal im linki na asku te klikaly i pobieralo od nich kase z tel. Zarabial tez na smsach premium, o ktorych dzieci nie wiedzialy bo zadne z nich regulaminu nie przeczytalo. Wykorzystywal naiwnosc dzieci i nieczytanie regulaminow.
  • Odpowiedz