Wpis z mikrobloga

Wygrała propozycja na najlepszy przebój, który został zmasakrowany przez reklamy. Pod tym wpisem podawajcie swoje propozycje, które chcielibyście widzieć w konkursie (chodzi o oryginalne piosenki, a nie te już ewentualnie przerobione).

Dwie uwagi:
1. Proszę was, żebyście przy tytule piosenki podawali również reklamę, w której została zmasakrowana
2. Jednocześnie ogłaszam konkurs na grafikę edycji. Ponieważ nie mam żadnego pomysłu chętnie spojrzę na wasze propozycje i wybiorę moim zdaniem najlepszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysyłajcie je do mnie na pw

#wykopoweprzeboje
yourgrandma - Wygrała propozycja na najlepszy przebój, który został zmasakrowany prze...

źródło: comment_16339730871hVLkYEsf3sUpt3DA0GQS9.jpg

Pobierz
  • 63
@yourgrandma: Cyndi Lauper - Girls Just Want To Have Fun
Z... seksistowskiej reklamy Lays'ów xD. Serio, była kiedyś taka edycja z "męskimi" i "damskimi" smakami chipsów. Czym się różniły? Te dla facetów były bodaj ostre bo wiadomo hehe głupie baby nie wutrzymajo, muszo mieć łagodne. Były też dla kobiet, nie pamiętam smaku ale opakowanie było różowe(jakżeby inaczej xD) więc pewnie jakieś krewetkowe czy coś. W każdym razie w reklamie "damskiej" wersji
Nessiteras_rhombopteryx - @yourgrandma: Cyndi Lauper - Girls Just Want To Have Fun
Z...
@yourgrandma: Najnowsza reklama Cleo.
Tak, wiem że Marilyn Monroe nie wymyśliła "Happy Birthday" ale to właśnie ją parodiuje/naśladuje w tej reklamie. Wystarczy posłuchać jak śpiewa i zobaczyć jak się rusza. Zresztą sami oceńcie. W Polsce to może tak nie wybrzmiewa ale w USA ten wykon jest traktowany niemal jako ważne wydarzenie historyczne ;D
Nessiteras_rhombopteryx - @yourgrandma: Najnowsza reklama Cleo. 
Tak, wiem że Marily...