Wpis z mikrobloga

Wojtek(zmienione z uwagi na stalkującą byłą) 24 Olsztyn

Zgłoszenie f8c76b2b9f176729 z dnia 2021-10-10 16:03:38

Imię: Wojtek(zmienione z uwagi na stalkującą byłą)
Wiek: 24
Miejscowość: Olsztyn

Kim jestem?
Człowiek inżynier, z kawałka deski potrafię zrobić rower. To ja przygotowywałem macGyvera do serialu. Fan kotów, Ricka i Mortiego i wszystkiego co techniczne. Lubię gotować i uczyć się nowych rzeczy. Często chodzę na grzyby. Trochę ze mnie Zosia samosia i najchętniej robiłbym wszystko sam. Moim marzeniem jest mieć kiedyś własny dom z ciepłą, rodzinną atmosferą.

Wygląd
184/100, postura raczej krępa niż gruba. Trochę się w życiu nasłuchałem że jestem przystojny i to nie od mamy xD obiektywnie koleżanki oceniają mnie na 8/10

Zainteresowania
Wszelka technika, elektryka, ogólnie pojęta inżynieria. Oglądam anime, uwielbiam Ricka i Mortiego. Znam się na grzybach i lubię je zbierać. Piesze wędrówki po lesie to jest to.

Czego oczekuję?
Szukam kogoś normalnego. Miałem ciężką przeszłość, wywodzę się z patologii, a moja była ostatnie kilka lat była mi karmieniem u szyji. Jeśli umiesz zarobić chociaż najniższą krajową, dodatkowo posprzątać wokół siebie to dla mnie już dużo. A jeśli jeszcze dodatkowo gotujesz to już wogóle masz mnie w garści. Moim marzeniem jest stworzenie ciepłego domu pełnego dzieci z kochającą matką i żoną, która będzie mnie wspierać tak jak ja ją.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wspólne gotowanie, wypad na spacer, wspólny obiad, i miłe leniwe wspólne spędzanie czasu. Jestem ciepłym i rodzinnym człowiekiem, raczej introwertykiem, i szukam kogoś podobnego.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - tak.
Dzieci - tak, dużo.
Używki - tak, w granicach rozsądku, wszelkim uzależnieniom mówię nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyolsztyn #mirekszukamirabelki
  • 7
Jeśli umiesz zarobić chociaż najniższą krajową, dodatkowo posprzątać wokół siebie to dla mnie już dużo. A jeśli jeszcze dodatkowo gotujesz to już wogóle masz mnie w garści.


@MirekSzukaZony: OPie zlituj się i miej jakiekolwiek wymagania.

Also

Miałem ciężką przeszłość, wywodzę się z patologii, a moja była ostatnie kilka lat była mi karmieniem u szyji.


Może warto przemyśleć terapię