Wpis z mikrobloga

A i ślub kościelny wziął żeby złapać prawicowych wyborców.


@BezDobry: Czy ty właśnie przyznałeś, że prawicowi wyborcy to idioci, których można łapać "na krzyż"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, żebym tego nie wiedział, po prostu miło, gdy jakiś prawak sam się przyzna do swojej ułomności. Samoświadomość to pierwszy krok do samorozwoju, tak trzymaj!
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded nie, ja pokazałem hipokryzję tego polityka. Nie wyszło mu z katolikami to teraz próbuje przypodobać się LGBT i antyklerykałom. Jak będzie miał interes to znów będzie miał w domu ołtarzyk ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zacznijmy od tego, że nawet nie spadła, tylko została zniesiona na chodnik, a następnie sama się zachwiała i przewróciła kłamco.


@Jestembogaty: Czyli potwierdzasz, że Bakiewicz naruszył nietykalność cielesną tej osoby i ja napadł.
A co z tym mieszkaniem? Samozapłon?
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Gościu, ale #!$%@?. Obejrzyj sobie filmik. Kobieta stoi na schodach z plakatem i Bakiewicz z drugim prawicowym troglodytą ja szarpie i spycha ze schodów.
Ale zapomniałem, że dla pseudoprawicowych trolli fakty są lewackie
  • Odpowiedz
no wiesz, jednak ma się jakaś tam rodzinę. Różowa też ma rodzinę. A ja nie jestem osłem, który wali łbem w ścianę i dla mnie to nie problem pójść na jakąś komunie czy ślub i chwilę postać w kościele.


@RwandyjskiFront: Czyli jednak Cię obchodzi co tam myślą o tobie? Hipokryta, i tak ten katotaliban działa, dzięki takim pożytecznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie jeszcze na tacę
  • Odpowiedz
@BezDobry: Niektórzy politycy są po prostu chrześcijanami i nie muszą robić tego na pokaz. Wiem, że to trudne do zrozumienia, gdy jesteś pisowcem i przyzwyczaiłeś się, że wiarą tylko wyciera się sobie mordę, ale naprawdę da się pogodzić te dwie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat LGBT próbowali się przypodobać dekadę temu, ale PO to wciąż konserwy światopoglądowe, więc potraktowali te środowiska instrumentalnie.
A antyklerykalizm to
  • Odpowiedz