Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#monsterslayer Mutanci wszystkich cechów, jaką zbroje wybrać? Od razu powiem, że na wbiciu legendarnego 40lvl mi nie zależy aż tak, wbije się albo nie wbije, pewnie lata to zajmie. Bardziej myślę o czymś co pomoże uzbierać bestiariusz a zwłaszcza 2 czaskowce, z którymi walczyć nie daje rade. Gryf daje dość mały boost, ale stały, za to Mantikora umożliwia wiele fajnych op zabawa eliksirami, ale kosztem jest ich produkcja. Jakie jest wasze zdanie?
Pobierz Campell - #monsterslayer Mutanci wszystkich cechów, jaką zbroje wybrać? Od razu powie...
źródło: comment_1633954976AGW3lOgsCVogRHDKV1zpHH.jpg
  • 7
@Campell mantikora. Chociaż obecnie na lvl 30 nie korzystam z eliksirów tak w przypadku legend się przydaje. Ale ogólnie z tych zbroi nie ma ciekawej opcji. Zawsze jest też opcja z tymi dodatkowymi materiałami z potworków ale umówmy się. Tych nie brakuje xD zbroje ogólnie nie są jakieś ciekawe imo. Takie ot żeby mieć na co monety wydać ale całkiem nie gorzej grało mi się w zbroi pustelnika
@Campell: Zbroję najlepiej dobrać pod Twój styl gry. Ja np skusiłem się na zbroję kota gdyż grałem dużo pod quen który zmniejsza otrzymywane obrażenia (z perkami również odbija), a te które są otrzymywane gra określa jako niesparowane, które są dalej redukowane ze względu na zbroję kota. Mantikora jest mocna ale aby jej używać trzeba mieć możliwość używania dwóch eliksirów i chyba najbardziej praktyczna dla wszystkich. Na temat gryfa nie mam wyrobionego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gandalf_Rudy: no właśnie dlatego wiem, że pancerz kear morhen to troche kiepścina, bo fajnie, że zwiększa zdobywany exp, ale jeszcze lepiej jak jakiś item przyspiesza ubijanie potworów i to ułatwia dzięki czemu exp wbija się jeszcze łatwiej
@Campell: W zasadzie nic nie potrzebujesz. Mantikora moim zdaniem nie ma sensu, legendarne z olejem i jerzykiem się rozwala bez problemu. Więc po co tutaj dodatkowy boost? A legendy trafiają się na tyle rzadko że będziesz miał w opór tych eliksirów i olei. Natomiast 2 czaszkowe powinieneś się nauczyć bić bez eliksirów bo eliksirów i tak Ci nie wystarczy żeby na każdego używać. Z większością walczy się tak samo jak ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: wichta umiem, nekkera rzeźnika czy drakonidy nawet legendy bez problemu, z biesem trygrysim mam ten problem, że strasznie gra mi się zacina przez render włosia i bez eliksirow na telefonie nie jestem wstanie z nim walczyć. Cyklop i żaba też są na tyle irytujące, że chciałbym mieć choćby ten grom na nie by szybciej je ubijać a nie powtarzać x razy. Upiory też czasem mi się ścinają, ale z reguły
@Campell: a ja bym powiedzial ze wiele zalezy od tego jaki masz styl. Chociaz wedlug mnie zadna zbroja nie bedzie takim game changerem ze jak ja kupisz to zaczniesz ubijac te potwory z ktorymi miales problem.

Ja np. mam zbroje kota i ta mi starcza takze na biesa tygrysiego bez eliksirow. U mnie problemem byly golemy ale ten problem rozwiazal miecz mellith a nie zadna zbroja.

Mantikora niby ok. Ale z
Pobierz N.....y - @Campell: a ja bym powiedzial ze wiele zalezy od tego jaki masz styl. Choci...
źródło: comment_1634019678Y0K18NrZWBor5dWQGySxJd.jpg