Wpis z mikrobloga

a tak serio jak chcesz o tym rozmawiac to powiedz do czego sie odnosisz


@fajter0: Do niezwykle dużej liczby idiotów nazywających się narodowcami. Polska nie ma problemu z homoseksualistami, Polska nie ma problemu nawet z muzułmanami. Polska ma jedynie społeczny problem z Polakami od dziada pradziada, którzy drą mordę i leją po mordach każdego kto nie drze mordy jak oni sami.

Kto tu jest czerwony? Ci panowie ze zdjęcia. To
  • Odpowiedz
Nigdy nie słyszałem o przypadku, żeby ktoś pobił kogoś bo ten nie drze mordy


@fajter0: To metafora. Wpisz zamiast darcia mordy odmienny kolor skóry albo odmienne poglądy.

I może właśnie dzięki tym ludziom Polska jeszcze nie ma problemu z tym co wymieniłeś
  • Odpowiedz
Nigdy nie słyszałem o przypadku, żeby ktoś pobił kogoś bo ten nie drze mordy.


@fajter0: Zapraszamy do żylet czy innych kotłów na stadionach. Spróbuj przesiedzieć mecz :).
  • Odpowiedz
Kto nosi kominiarki i rzuca w Warszawie kostką brukową? Ci panowie, którzy są uwiecznieni na zdjęciu, które wrzuciłeś.


@Baron_Al_von_PuciPusia: Policja ;) Wierz albo nie ale to policja prowokuje. Nie słyszałeś o tym, że policjanci ubierają sie w kominiarki itp i zaczynają awanture po czym zgarniają tych którzy się w to wciągną ? Nie słyszałeś ze policja utrudnia/uniemożliwia dojechanie zorganizowanej grupie dojazd do Warszawy 11.11 ? Nie słyszałeś o słynnej niemieckiej antifie, która utrudniała ten marsz ?

i twierdzenie, że to jest w
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Jestem na każdym meczu swojej drużyny, nadal żyję. Do sektorów takich jak młyn, żyleta, kocioł przychodzi się drzeć tą mordę. Po co przychodzić w takie miejsce, gdzie wymagane jest dopingowanie i tego nie robić ?

Oczywiście zdarzają, się takie sytuacje gdy ktoś przyjdzie i nie śpiewa. Wtedy zostaje upomniany słownie. Jak dalej nie śpiewa to po prostu zostaje wyproszony z sektora. Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją (a troche
  • Odpowiedz
@fajter0: A gdyby nie chciał opuścić sektora po dobroci? Ma przecież bilet, ma pełne prawo tam siedzieć. Chcesz mi powiedzieć, że stwierdzą "oj co tam, niech sobie nie śpiewa"? Don't think so.


I żeby nie było nie jestem jakimś hejterem kibiców, ale nie rób z nich świętych krów. Wiadomo jest, że wśród nich jest cała masa prymitywnych buraków, którzy z przyjemnością okopią gościa, który ma zły szalik.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: U mnie to wygląda tak, że bilet mogą tam kupić tylko osoby zapisane na listę klubową. I takie osoby śpiewają. A druga strona jest taka, że może tam wejść każdy. I dopóki osoba bez biletu będzie dopingowała to nikt nie ma nic przeciwko.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Taki ze mnie już spryciarz :D chodzi Ci o to, że złe szaliki itp tak ?

@Baron_Al_von_PuciPusia: Swojego czasu i dowody były.

Rozumiesz, że nie mogę odpowiadać za wszystkich ? W różnych środowiskach, są różni ludzie i z tym już nic nie zrobisz. Uważam się za narodowca ale sam nie rozumiem jaki jest sens w biciu innych rasowo ludzi. Pedalstwo - nie chce wnikać co oni tam robią bo im mniej wiem tym lepiej, ale razi mnie homopropaganda, ich manifestacje. Nie mowie ze trzeba ich bić od razu, ale trzeba z tym
  • Odpowiedz
Mają mieć takie same prawa. Mają? wg mnie nie.


@fajter0: Fakt, homoseksualiści np. nie mogą wziąć ślubu - nie mają więc tych samych praw co inni obywatele.

ale razi mnie homopropaganda, ich manifestacje. Nie mowie ze trzeba ich bić od razu, ale trzeba z tym walczyć róznymi
  • Odpowiedz