Wpis z mikrobloga

Najbardziej z-----e u XI to widownia, do niczego nie musisz się odnosić, możesz wyzywać każdego, możesz gadać największe głupoty, a i tak czat spam "EZ", "+1", "japczan GIGACHAD" etc. Elita
#xayoo #twitch
alverini - Najbardziej z-----e u XI to widownia, do niczego nie musisz się odnosić, m...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini: no Japczana czy reszte też jak głupoty p------ą i co to ma do rzeczy
swoją drogą niezła manipulacja z tym filmem, te "EZ" i "+1" się odnoszą do losowego komentarza z youtuba a nie tego co mówił w tym momencie Japczan
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@harnas_sv: ale chodzi przecież o to co w komentarzu xD Gimper nie wziął go bo szukal sobie jakiegoś poparcia, ale dlatego że wykopek napisał coś z sensem i skupił się na merytorycznej zawartości. A grubas wziął koment "Gimper jest fałszywa osobowość" xD co to gadasz
  • Odpowiedz
@alverini: to tak jakbym ja teraz napisał, ze Gimper oscamował swoich widzów, napisał to jakoś żeby wyglądało, ze wiem co mówie i Japczan tego użył na streamie by zjechać Gimpera bez żadnego sprawdzenia
ja nie wiem czy ty udajesz czy o ja nie rozumiem po prostu o c--j ci chodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnas_sv: no ale tak było jak było w tym komentarzu xD ekipa xi dokładnie tak robiła. inna sprawa ile Gimper razem z atorem zarabiali w bardzo podobny sposób w 2014
  • Odpowiedz
no ale tak było jak było w tym komentarzu xD ekipa xi dokładnie tak robiła


@alverini: ale tutaj nie chodzi o to jak było, Gimper otwarcie powiedział, ze tego co typ napisał nie weryfikował i jeżeli było inaczej to to wytnie, rozumiesz? I to zostało przez Japczana wyśmiane właśnie poprzez przeczytanie tego jednego komentarza, a nie to, że tak było czy tak nie było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnas_sv: czyli potwierdzasz to co jest na filmie, że japczan wiedział że to prawda ale trzeba było coś z-----c żeby dzieciaki z czatu się niepokapowaly. I nie odniósł się do samej treści, która była prawda
  • Odpowiedz
@alverini: Specjalnie odpaliłem voda i poświęciłem te 5 minut, których Ci się nie chciało by to zweryfikować (zupełnie jak Gimperowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Odniósł się do tego 5 minut po tym fragmencie, który wrzuciłeś, dodatkowo wspomniał, że ta firma od Raida ze wszystkich współprac w Polsce które mieli to ze streamerów XI jest najbardziej zadowolona, więc widocznie współpraca się udała. Poza tym nie wiem
  • Odpowiedz