Wpis z mikrobloga

#saab 93 ii z silnikiem 1.9 diesel do 9k to auta którymi można się zainteresować? niby mix opla z fiatem(silnik), ale już sam nie wiem czy w tej kasie dostane coś przyzwoitego czy na 100% to będą trupy

#samochody
  • 14
@Atreyu: tylko że ja nie chce dokładać, bo to ma być moje kolejne auta w rodzinie. typowo na trasy. niby mam kupić c5, ale że lubię mieć trochę inne auta niż wszyscy to znów serce mówi bier saaba.
@Atreyu: I po lifcie spokojnie się mieści w moim budżecie.
@Kravcu: czyli nie ma co udziwniać i lepiej brać nudne, ale pewniejsze auto. no cóż, jakoś sobie to przegadam do rozsądku :D
@ImeNs: poza CIMem tam nie ma za dużo słabych punktów, albo cokolwiek co by czyniło 9-3 w dieslu nierozsądnym. To zwykłe auto w fajniejszej budzie. Miałem między innymi 9-3 z V6 turbo i tam można powiedzieć że było nierozsądnie z uwagi na powalony serwis, czy dodatkowe koszty, ale zwykłe 9-3 nie puszcza z torbami. Natomiast C5 będzie zwyczajnie wygodniejsze
@ImeNs: Mam polifta z TiDem, jak za te pieniądze bardzo spoko auto. 1.9 jest trwały i nie ma jakichś paskudnych wad, awaryjne klapki dolotu być może już zostały zrobione przez poprzednich właścicieli. Teraz za ten hajs równoletniej astry bym nie kupił.
Nawet (chyba) fabryczny DPF mimo 330 k nieźle się trzyma. Reszta jak to z autami o tym stopniu wyeksploatowania.
@Sm3rf1k: Chciałem kupić i jak rozmawiałem z mechanikami to mi odradzali, z tego co mówili to słaby dostęp do części itp. Nawet dostałem informacje że niektóre części kupuje się w zapasie gdy się pojawią, mimo że nie są aktualnie potrzebne.
niektóre części kupuje się w zapasie gdy się pojawią, mimo że nie są aktualnie potrzebne.


@Mroczna_Pyra: "...mój stary to fanatyk saabów, pół salonu #!$%@? zapasowymi cewkami i kasetami zapłonowymi..." xD