Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: Polacy za III Rzeszy też mieli dobrze, musieli tylko nie walczyć o wolność i mówić po niemiecku.

A coś o Tajwanie napiszesz ciekawego?
  • Odpowiedz
A coś o Tajwanie napiszesz ciekawego?


@Reezu: przecież ja wkleiłem Ci linki do wikipedii i oficjalne stanowisko usa sprzed kilku lat. I co to niby jest fake?
A co do Tajwanu też mam Ci wkleić artykuł z wikipedii?
Jprdle...tak wygląda z wami dyskusja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: przeczytałeś co ja w ogóle napisałem? kliknąłeś w linki? bo po czasie odpowiedzi wnioskuje że nie. Poczytaj i wróć potem.

@LuckyStrike: Kliknąłem w link i nie działa towarzyszu.

To poopowiadaj mi o tych Chinach, jak tam system oceny obywateli działa? Jak tam sytuacja z Tajwanem? Sądzisz, że to odrębny byt od Chin i powinny Chiny go zostawić w spokoju? Co sądzisz o sytuacji w Hongkongu?
Reezu - > @Reezu: przeczytałeś co ja w ogóle napisałem? kliknąłeś w linki? bo po czas...

źródło: comment_1633874809oP6pqGWUoCes9J4ZuS6m68.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Reezu: Usunąłem pierwsza odpowiedz bo nie dość ze link nie działał to jeszcze zrobiłem błędy w konstrukcji zdania a potem nie mogłem edytować. Mam nadzieje ze zaciekawiłem Cię szerszym zbadaniem tematu. Niczego nie chce tu forsować. Uważam ze każdy powinien osobiście wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Z onetu i obrzydliwej większości zachodnich mediów :) Cały czas próbujesz zdyskredytować ludzi piszac a to wykopki, a to onety. Nie wspomnisz o większych i bardziej respektowanych źródłach informacji (czy to z lewej, czy to z prawej strony xD) a sam masz chiński odpowiednik TVP jako swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, jest wojna informacyjna ze wschodem ale aż tak to eis nie oszukujmy. No
  • Odpowiedz
sam masz chiński odpowiednik TVP jako swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wibrujacycymbalek: Kolego, ja tutaj nigdy nie zacytowałem ani nie podawałem CCTV jako źródła.
Propaganda leci z każdej strony bo poza wojna handlowa i technologiczna mamy tez wojnę informacyjna.
  • Odpowiedz