Wpis z mikrobloga

@molksiazkowy1111: Mieliśmy rządowy kontrakt i raczej nie było wskazane abym się za bardzo wychylał. Po drugie kanał był tylko reklama mojej osoby tzn. chciałem się wypozycjonowac jako „Polak w Chinach”.
Ostatnio pojawił się powód dla którego jestem w stanie wrócić na YouTube wiec jest szansa ze będą nowe filmy.
  • Odpowiedz
na to czekam, nie bądź #!$%@? i nie uciekaj jak każdy bo doprowadzanie wychodków do szału to nie tylko przyjemność ale i obowiązek


@ropuchapodkamieniem: Mordo, ja nie uciekam, zaliczyłem platynę na 2 tygodnie bo pośród kilkuset mnie obserwujących na wypoku mam grupę hejterów która zgłasza praktycznie wszystkie moje komentarze do moderacji...gdyby nie oni to już dawno usunąłbym konto bo nie dam im wygrać. Będę tu kręcić afery codziennie ale wpierw
LuckyStrike - > na to czekam, nie bądź #!$%@? i nie uciekaj jak każdy bo doprowadzani...

źródło: comment_16338626273wsPkLEUC6pf0A2IQcEm6r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
video blog z obozu dla ujgorow? ()


@Aerwin: aww shit, here we go again ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet obiadu pokazać się nie da bez otrzymania takich komentarzy.


@LuckyStrike: No jak pokazałeś, że jesteś propagandystą Chin i ichniego rządu to nic dziwnego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Reezu: tia, bo nie potwierdzam tych fejków na temat Chin które tak namiętnie łykają wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LuckyStrike: Wiemy wiemy, partia nie jest komunistyczna, nie ma kryzysów, Ujgurzy mają jak w raju itd xD
  • Odpowiedz