Wpis z mikrobloga

ale nie zmienia to faktu, że w paczkach zamiast powietrza znajdujemy azot. Chroni on żywność przed zepsuciem.


@MICHAEL__PROTEIN: jest to absolutny mit i nieprawda, spytasz skąd mam pewność? Ano stąd że pracowałem przy tym kilka lat, kiedyś nawet szukaliśmy źródła tego śmiesznego mitu
  • Odpowiedz
@Kroledyp: a mój stryjek ma sąsiada, który widział na własne oczy, jak jego kuzyn napełniał azotem. Słowo przeciwko słowu.

Oczywiście nie podważam tego co mówisz, jest wiele firm produkujących chipsy i każda z nich może mieć opracowaną własną technologię produkcji. Również wykorzystane składniki i dodawane "polepszacze" mogą wpływać na konieczność stosowania (bądź nie) azotu.
  • Odpowiedz
Pakowano w atmosferze ochronnej


@blisko_kebab: Oczywiście u nas też taka atmosfera ochronna występowała, był nawet specjalny człowiek który pilnował tej atmosfery jego zadania to pilnować wilgotności na hali, czystości oraz tego czy ukry myją łapska przed dotknięciem maszyny pakującej i mówię tu o jednej z największych korporacji zrzeszającej większość popularnych marek, nie wiem jak sprawa wygląda w biedronkowych top chipsach, może tam jakieś czary stosują? Słowem mit i bzdura
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz:
  • Odpowiedz