Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio gry aaa z otwartym światem ssaja palę. Albo ja się starzeje albo gry co raz gorsze.
@tonysanger: Zdecydowanie starzenie. Wróć sobie do pierwszego AC lub FC 3. Mimo ciepłych uczuć, którymi darzę tę gry, trzeba stwierdzić że to nudna i rozwleczona #!$%@?ówka. Kiedyś po prostu nie było takiego przesytu rynku podobnymi produkcjami, a na ogół i czasu na granie miało się więcej.
Ja osobiście niemal* już całkowicie zrobiłem odwrót w
@Zwanek: ale większość ssie pałe i starzenie się nie ma nic do rzeczy. Po prostu formuła się wyczerpała i już. W gta5 bawiłem się wybornie. Zelda botw również. Ale to są po prostu bardzo dobrze skonstruowane światy.
@Zwanek: Nie zgodziłbym się do końca. Far Cry'a 3 ponownie przechodziłem na PS4 i klimat wyspy oraz fabuła były znacznie lepsze od Far Cry'a 5 i 6 (tak gram już w szóstkę). Oczywiście niektóre rzeczy słabo się zestarzały (np. wspinanie na wieże czy misje skradankowe), ale jako całokształt jest nadal spoko. W Far Cry'u 6 trudno brać fabułę na poważnie, bo stężenie idiotyzmów jest ogromne (masz poważną rozmowę, a tu ci