Wpis z mikrobloga

Witajcie. Dziś mam wam - do oddania. Mirek zamówił .ja nie sprostalem- nie podoba się - ok tak bywa. Turmalin zielony i białe złoto 585 - do oddania - można polubić moja fb- stronę ale nie trzeba. Plusa trzeba zostawić. Zielonki dziękuję. #rozdajo #rozowepaski #niebieskiepaski #bizuteria #sebsjewelry #rzemioslo #zloto
Pobierz
źródło: comment_1633721517uOrUjKTh5wdQ0tbpSOJlkP.jpg
  • 155
@darkinvaider: Widać napracowanko. Nie wiem czego zamawiający oczekiwał, ale jako laik stwierdzam, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Najbardziej intryguje fakt, że pierścionek nie jest pospolity, więc niedostępny w sieciówkach jubilerskich, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Mireczku, życzę Ci, byś w przyszłości trafiał na lepszych klientów od wspomnianego wykopka!

PS. Szukam jakiegoś złotego łańcuszka pod choinkę dla małżonki, budżet do 2,5k. Doradzisz coś? Dla naszej swobody, proponuję kontakt poprzez PW.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mechaniczna_Klawiatura: czuję krajana z Podlasia:)
@darkinvaider: Forma "Mnie się podoba" jest w 100% poprawna, zdanie zawsze powinno się zaczynać od "mnie", a nie "mi". Jeszcze 20-30 lat temu, jakbyś w szkolnym wypracowaniu napisał "Mi się podoba", to miałbyś zaznaczony błąd stylistyczny, teraz to już weszło do poprawnej polszczyzny jako forma potoczna. Nie ma tu nic z Podlasia ;)