Wpis z mikrobloga

#gownowpis ##!$%@? #inflacja #oswiadczenie #pis #polityka
30 zł za dwa płyny do płukania, 45 zł w sklepie rybnym, 5 zł za chleb, 50 zł w biedronce, tak się nie da ku * wa żyć. Nie jem najtańszych gówien, bo może wtedy rachunki byłyby niższe, ale nigdy nie były tak wysokie, bo robię podobne zakupy od kilku lat. Czytam na ten temat, widze ze jest coraz gorzej. Ile to jeszcze potrwa? Kiedy bańka pęknie? Ja już nie mam siły na to co się dzieje w tym kraju, afery juz nie co miesiac, co tydzien, praktycznie co 2-3 dni, dalej w ch wysokie poparcie, jak ten posrany elektorat zyje majac niecałe 3000 i jeszcze wydajac na papierochy i wóde? Gdzie opłaty za mieszkanie, ciuchy, jedzenie, dodatkowe zajęcia i rozrywka, wakacje, wyjazd, odłożenie czegoś? To jest aż #!$%@? niemożliwe że większość tego kraju tylko wegetuje i się jeszcze zapożycza.
Jest to wysryw złości i bezradności. Mam nadzieje że nie jestem w tym osamotniona. Mogę sobie pozwolić na wszystkie powyższe, ale nie chce mi się wierzyć, że do swojego koryta lubimy srać najbardziej. Jest nadzieja dla tego kraju czy poczekać jeszcze kilka lat i wypierda * ać?
#rozowepaski #polska
  • 11
@honey_bunny: dupy nie da sie oszukać jak to mówi mój ojczym, i coś w tym jest, możesz żydzić na jedzeniu i kupować byle najtaniej ale długo tak nie dasz rady. człowiek nie powinien tak żyć, powinno być człowieka stać na każdą zachcianke w sklepie bez płakania jak mało zostanie mu w portfelu, dlatego mieszkam za granicą. Gdzie nawet szeregowa sprzątaczka od kibli moze tak zyć.