Wpis z mikrobloga

Mireczki jak to w końcu jest w pięknym mieście stołecznym #krakow pod kątem jeżdżenia za darmo komunikacją miejską jak się jest Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi I stopnia? Trzeba wyrabiać bilet wolnej jazdy czy wystarczy legitymacja i dowód tożsamości?
#krwiodawstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makrofag74: tę samą informację znalazłem, a jednocześnie jest strona https://ztp.krakow.pl/transport-publiczny/komunikacja-miejska/przewodnik-po-biletach-kmk

Legitymacja potwierdzająca nadanie odznaki ,,Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” za oddanie 15/18 litrów krwi

lub legitymacja Honorowego Dawcy Krwi z odpowiednim wpisem, poświadczonym pieczątką Centrum Krwiodawstwa

wraz z dokumentem umożliwiającym potwierdzenie tożsamości osoby uprawnionej


dlatego pytam, bo już głupieje, co strona to inne informacje.
  • Odpowiedz
W moim linku masz wpis "bilet wolnej jazdy", a w mpk tylko, że jesteś uprawniony, a nie jest napisane, że musisz posiadać ten bilet - tak to rozumiem.
  • Odpowiedz
@KrwawyBot: zatem uznam, że MPK i ZTP mają rację i nie będę tracił czasu na wyrabianie jakichś kart.

zadzwoń do MPK


@makrofag74: mają podany jakiś nr 12 19 150 i nie mogę się od mojego operatora dowiedzieć czy normalnie w ramach nielimitowanych połączeń mi to naliczy czy raczej jako np. 1zł/min jako nr specjalny XD
  • Odpowiedz