Wpis z mikrobloga

Hej, stolarz będzie wykonywał mi "biurko blat" pod okno do niewielkiej sypialni (coś podobnego jak na załączonym zdjęciu) i zastanawiam się czy zrobić głębokość 55cm czy 60cm. Ciężko mi ocenić czy przy 55cm będę czuł się komfortowo przy laptopie (nie wykluczam pracy zdalnej w przyszłości). Dla świętego spokoju zrobiłbym 60cm jednak wtedy zostanie mi maksymalnie 60-65cm między końcówką blatu a łóżkiem (przestrzeń na odsuniecie się z krzesłem). Nie chcę też zagracić wizualnie pomieszczenia bo nie jest ono duże (11m2). Co sądzicie? jaki wybór byłby lepszy? w komentarzu wstawiam zdjęcie planu pomieszczenia. #mieszkanie #dom #design #remontujzwykopem #remont #architektura #architekturawnetrz
Pobierz gooway - Hej, stolarz będzie wykonywał mi "biurko blat" pod okno do niewielkiej sypia...
źródło: comment_1633689088NG5P8sjUqBcbaMssARFEks.jpg
  • 30
@Obserwator91 11m2 to schowek na miotły lub spiżarnia? nie przesadzajmy... niestety nie każdego stać na 3 pokojowe mieszkanie, mam 2 pokoje i musze sobie jakoś z tym poradzić, a nie wyobrażam sobie w pokoju dziennym rozkładać na stole laptopa między posiłkami.
@voj4k wow faktycznie identycznie, ja idąc na kompromis zdecydowałem się na 58cm xD jak myślisz też będzie ok czy te 60cm masz na styk i każdy centymetr mniej robiłby Ci różnice przy używaniu? ponadto widzę że na środku masz szafkę jako podporę, z czystej ciekawości, gdzie masz grzejnik? możesz zrobić zdjęcie całego biurka? pozdro
@voj4k a z czystej ciekawości, czemu nie masz kratki w biurku nad grzejnikiem? podobno jest niezbędna do prawidłowej cyrkulacji powietrza podczas grzania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: przez to że mam cofnięte okno i blat stoi na scianie około 10cm (zamiast parapetu), to kratkę miałbym za blisko środka. W pokoju jest Cieplo i wiem że tak nie jest ok. Czasami trzeba pójść na kompromis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harry87: A dlaczego miałoby przeszkadzać? Są rolety, a okna uchylne, mycie z balkonu wiec nawet nie musze ich otwierać.

290x450cm 13m²