Wpis z mikrobloga

czy używanie męskich zapachów przez kobiety to jakaś lipa? Zakochałam się w armani stronger with you i mogłabym go wąchać cały czas a nie znalazłam niczego podobnego w damskich, ewentualnie armani my way albo givenchy l'interdit :( #perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
@turtledove: Niekoniecznie, przecież męskie zapachy zupełnie inaczej może odbierać otoczenie na kobiecie. Spróbuj, pewnie sporo osób zwróci na Ciebie uwagę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@turtledove: no proszę Cię. Jak Ci się podoba to noś. SWY to akurat taki słodziak, że nie sądzę, żeby ktoś uznał go na Tobie za typowo męski zapach. Szczególnie, że sporo perfum ma zupełnie inny wydźwięk na męskiej i na kobiecej skórze.
  • Odpowiedz
Perfumy nie mają płci. Męskie, damskie to tylko marketing. Jeżeli podobają Ci się, to korzystaj. Olewaj reguły i konwenanse. Każdy ma inną skórę i każdy inaczej odbiera perfumy.
  • Odpowiedz
@turtledove: Ja wychodzę wręcz z założenia, że uniseksy i męskie zapachy są bardzo często lepsze dla różowych od typowo damskich. Przynajmniej w mainstreamie duża część damskich perfum to kwiatowe, słodkie ulepy od których można się porzygać.

różowa psiknięta jakimś dobrym, ciężkim tytoniem > różowa psiknięta La Vie Est Belle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@turtledove: zdarzyło się, że koleżance dałem na próbę niektóre męskie do ponoszenia i pachniała świetnie (ʘʘ) więc olej etykiety płciowe i noś co lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz