Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem taką sytuację na #betclic że obstawiałem sobie na live dokładne wyniki spotkań. Dwa kupony mi weszły a w zasadzie skorzystałem z opcji Cash Out. Łącznie uzbierało się tego bez podatku prawie 16k. Chciałem wypłacić pieniądze na konto bankowe to mi cofnęli wypłatę bez podania żadnej przyczyny i zrobili korektę konta. Napisałem reklamację to mi odpisali jakieś cytaty z regulaminu „w przypadku awarii technicznej lub błędu” mają prawo do unieważnienia zakładu. Co mam zrobić z tym fantem? #bukmacherka taguje dla zasięgu bo może ktoś miał podobną sytuację #sts #fortuna #bet365 #betfan
vein28 - Ostatnio miałem taką sytuację na #betclic że obstawiałem sobie na live dokła...

źródło: comment_1633676307bIt205rMjEwOY81c0y1Z97.jpg

Pobierz
  • 18
Były to mecze z kursami na chybił trafił np. Wynik 3.3 kurs 100 wynik 3.3 kurs 70 i 3 mecz z kursem np 2.2 20 dawało x do wygrania 250tys cash out 160tys
Cały czas w toku prawnik jak twierdzi nie ma czasu itd byłem dziś i ma ruszyć bo oddam do innego z tego co wiem podobno była rozprawa już w Warszawie i wypłacili 250tys a wy macie jakieś info?