Wpis z mikrobloga

@stuparevic: jeśli chcesz żeby różowa cię zostawiła to dalej bądź smętnym i delikatnym romantykiem którymi kobiety gardzą
Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę
Przestań być ciamajdą i stan się facetem a zacznie cię traktować jak faceta
  • Odpowiedz
@stuparevic: laski odstraszają właśnie tacy romantycy
Facet musi być dla kobiety twardy i szorstki a nie ciagle okazywać uczucia fizycznie i słownie
Okazywanie uczuć słownie i fizycznie to domena kobiet, nie mężczyzn.
Jak będzie ją osaczył w ten sposób w jaki teraz to robisz to kopnie cię w dupe
Nie bądź frajerem i ciamajdą
Laski nie lubią ciepłych kluch tylko chcą szorstkich facetów
Jak chcesz być romantykiem to znajdź sobie jakąś
  • Odpowiedz
laski odstraszają właśnie tacy romantycy

Facet musi być dla kobiety twardy i szorstki a nie ciagle okazywać uczucia fizycznie i słownie

Okazywanie uczuć słownie i fizycznie to domena kobiet, nie mężczyzn.

Jak będzie ją osaczył w ten sposób w jaki teraz to robisz to kopnie cię w dupe

Nie bądź frajerem i ciamajdą

Laski nie lubią ciepłych kluch tylko chcą szorstkich facetów


@xydeN-: przestań pisać takie bzdury, bo potem mamy tyle
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: @wykolejony: i od razu standardowa śpiewka- reeeee nie słuchaj przegrywów
Skąd wy wiecie nawet mnie nie znając,że jestem przegrywem? xD
Taka jest niestety prawda i nie nawet nie postuje na przegrywie i to wiem
Laski jak facet jest trochę bardziej delikatniejszy to od razu leci ściema „wiesz,nie jesteś nie przystojny czy coś,ale możemy się tylko przyjaźnić”
Z wami to trzeba chyba faktycznie twardo postępować i być dla was szorstkim
  • Odpowiedz
@xydeN-: to może zacznij inwestować w normalne dziewczyny, a nie karynki? Osobiście nigdy nie trafiłem na taką dziewczynę jak piszesz, ale ja zwracam uwagę na coś więcej niż tylko wygląd. Ah, i bycie twardym i delikatnym jednocześnie wcale się nie wyklucza.
  • Odpowiedz
@wykolejony: do Karynek nie mam podjazdu
Właśnie problem w tym,że normalne laski takie są obojętnie czy te z wiosek czy z miast a poznałem już w swoim życiu bliżej kilkanaście dziewczyn
A kto powiedział,że ja zwracam uwagę tylko na wyglad?
Wyglad dla mnie przestał się liczyć bo sam jestem poniżej 5/10 więc większy nacisk kładę na charakter..
  • Odpowiedz
@xydeN-: >Facet musi być dla kobiety twardy i szorstki a nie ciagle okazywać uczucia fizycznie i słownie

Okazywanie uczuć słownie i fizycznie to domena kobiet, nie mężczyzn.


jako kobieta, prosze nie mow tak.........
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to bym dużo dała za takiego faceta romantycznego, czułego, ale też dla równowagi czasami szorstkiego, ale to raczej tyczy się dwóch stron, trzeba w związku dużo uczuć, czułych słów, komplementów i bycia romantykiem, ale troche zawiać zimnem też trzeba :P a przegrywa piszącą, że kobieta nie chce romantyka niech najpierw wejdą w poważny związek z dojrzała kobieta, a nie dziewczynka
  • Odpowiedz
@stuparevic: No to lipa. Może mogłaby się trochę czasem postarać, skoro wie, że Ci tego brakuje. A z drugiej strony musisz też zaakceptować, że jest trochę inna niż Ty.

Skąd wy wiecie nawet mnie nie znając,że jestem przegrywem? xD


@xydeN-: Przecież nawet po Twoich komentarzach widać, że nie miałeś do czynienia z kobietami. A jeśli już, to z jakimiś julkami, co lecą na łobuzów.
  • Odpowiedz
@smolldaisy:
To wy się same zdecydujcie
Facet jest romantyczny i marzycielski,umie zaskoczyć i bardzo lubi okazywać uczucia źle bo miękka faja a nie chłop
Facet jest szorstki,twardy i rzadko okazuje uczucia a jak już to robi to robi to po chłopsku źle bo bezuczuciowy itd itd
  • Odpowiedz