Wpis z mikrobloga

@Reiden: Nie warto. Zobacz sobie jak wolno tanieją exclusivy na PS5 w PS Storze. Przykładowo cyfrowy Returnal nie był do tej pory za mniej niż 254 złote. Pudełkowego spokojnie wyrwiesz za mniej niż 200 złotych, a używkę czy z bundla jeszcze taniej.
  • Odpowiedz
Po 3 miesiącach od premiery większość gier kosztuje ~120zł


@Gollumus_Maximmus: gdzieś ty widział takie gry jak Ratchet, Returnal, Demon's Soul czy chociażby Sackboy za tyle?
Nawet taki prawie już roczny Miles Morales najtaniej w Storze był za 160 zł.

W sklepie na nowe tytuły zanim stanieją czeka się nawet latami.


@Gollumus_Maximmus: często są promocje w Euro czy Media Expert, o Allegro nie wspomnę nawet.
  • Odpowiedz
@Reiden: szybki przykład
20.08 premiera ghost of tshushima directors cut, płyta w sklepie 319 na ps store 339
13.09 kupiłem za 200zl plus 5zl przesyłka nową w folii!
4.10 sprzedałem za 179zł
Wspaniała gra w której wbiłem pierwszy raz w życiu platynę, praktycznie grając w premierę, ogrywając 85 godzin, wydałem śmieszne 26zl z przesyłką
Mamy 7.10, cena nadal na ps store 339zl i prędko promocji nie będzie no i oczywiście nie
  • Odpowiedz
@Reiden: i dobrze, polecam olx, dziś premiera far cry 6 i nowe w folii już po 200zl a w sklepach 239, w Ps store jakbyś miał digital to 289zl xD
Ps5 to moja ostatnia konsola, na ps6 już na pewno dysków nie będzie i płyt, a nie będę dawał się ruchać na tyle kasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reiden: zastanawiałam się nad tym i zrobilam nawet podobny wpis. Ostatecznie zdecydowałam się na wersję z napędem, a o tym, że była to dobra decyzja przekonałam się w zasadzie od razu, kiedy zamowilam kilka gier na allegro i zaplacilam 430zl taniej niż gdybym kupila je w storze, nie mówiąc w ogóle o tym, że można je potem opchnąć dalej.

Także różnica między Digitalem a napędem została już zwrócona xD a gdzie
  • Odpowiedz
@Narmol: Wcale nie. Są gry na ps4 dostępne jedynie na płycie, np. Transformers Devastation. Zostały wycofane ze sprzedaży online, więc jeśli posiadacz ps5 digital nie kupił ich wczesniej to nie ma możliwości ich dostania (pomijam sytuację z kupnem konta z grą).
  • Odpowiedz