Wpis z mikrobloga

@istp ale że bezobjawowy kovid będzie że mną przez 15 lat i w końcu będę tak chory że pójdę na badania i wyjdzie mi wynik pozytywny?

Dawno tak #!$%@? porównania nie widziałem.

Dodam że w ciągu ostatnich 2 lat miałem kovida i mam przeciwciała, a nawet nie zauważyłem że byłem chory.
@rzep gdzie masz te 700 000 zgonów? W CNN, czy na guglu ci powiedzieli? Dlaczego od razu nie 7000000? W końcu już na nic innego wg mediów się nie umiera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pieprzony żydolewacki, zamordystyczny troll.
@camion:
1. Każde z obowiązkowych szczepień jest rzekomym "zmuszaniem", a jakoś nie płaczesz nad szczepionką na polio.
2. Przykladowo, WZW typu B w większości przypadków nie daje żadnych lub prawie żadnych objawów.

Idź być dzbanem gdzieś indziej
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
typowy syndrom wyparcia prezentujesz, podpierając swoje wysrywy fałszywymi danymi skorumpowanych organizacji rządowych, reprezentowanych przez patologicznych kłamców jakimi są politycy na usługa korporacji farmaceutycznych. Jebnij sobie lepiej daweczkę, bo gwiazdorzysz ¯\(ツ)/¯


@SpasticInk: Jakie fakty? OAN to poziom TV Republika. Wszyscy dla Ciebie są niewiarygodni poza reportażem niszowej telewizji.