Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że kiedyś doczekam czasów gdy będę się kłócił o to, że to Żydzi byli główną ofiarą nazizmu, a nie Polacy.
Myślałem, że przechodząc przez ten sam program nauczania chociaż ten pogląd będzie spójny, ale nie, syndrom ofiary i zazdrość do bycia najgorszym jest mocniejsza wśród prawactwa. To jest tak mocne zakłamywanie historii, że aż chce się rzygać.

https://www.wykop.pl/link/6306059/comment/97172987/#comment-97172987

#neuropa #bekazprawakow
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dubstract: Ty myślisz, że w każdym kraju ludzie mają taką p0laczkowatą mentalność jak Ty xD

PS. Przypominam, że np Biden podtrzymał decyzję Trumpa o wycofaniu wojsk USA z Afganistanu i wziął na siebie odpowiedzialność za republikanów całą klęskę USA związaną z Afganistanem - w p0lsce byłoby to nie do pomyślenia i nawet wbrew racji stanu zrobiono by dokładnie odwrotnie - anulowano decyzję poprzednika specjalnie na złość aby d--a oponenta piekła
  • Odpowiedz
jesteś ślepy czy głupi? A może ideologia przesłania zdolność obserwacji i żyjesz w urojonym świecie? Myślę, że masz mieszankę wszystkich tych cech.


@dubstract: xDDD Ależ Ty jesteś oświecony myśląc że nastroje społeczne na portalu ze śmiesznymi papieżami odzwierciedlają nastroje społeczne w USA albo gdziekolwiek indziej na świecie
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: polskie prawactwo ma taki problem, że patrzą na nastroje społeczne za granicą z perspektywy polskich nastrojów społecznych, całkowicie ignorując fakt, że Polska i zachód to inne cywilizacje, inna mentalność ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: Doskonałym przykładem są chociażby protesty BLM i zamieszki gdzie rabowano sklepy etc - znajdź mi jedno nagranie w którym rabowali tylko i wyłącznie osoby czarnoskóre xD
Nie znajdziesz - wszystkie nagrania z "lootingu" zawierają sprawców zarówno białych jak i czarnych, bo to przede wszystkim problem klasowy a nie rasowy, a w Polsce i na Łykopie myśli się że w USA jest jakaś jedna wielka wojna etniczna między białymi a
  • Odpowiedz
Cała Polska cierpi na daleko posuniętą megalomanię, a im bardziej temat dotyczy wydarzeń bez potwierdzenia w faktach, tym gorzej dla faktów. Czy to nasze bohaterstwo, czy nasz ból, są w sposób oczywisty największe na tle kilkuset innych narodów, całą historię dzielnego rodu polskiego można w zasadzie upchnąć w tldr.; bohaterski i moralnie nieskalany zbrodnią ród od tysięcy lat stawia odpór bezwzględnym najeźdźcom, tak zewnętrznym jak wewnętrznym, niecnym siłom stojącym na drodze do
  • Odpowiedz