Wpis z mikrobloga

@dizel81: > Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się że Gapa nagrał ją celowo na polecenie Machaja
Może tak być. Gapa to cwany lisek i to ujęcie takie tylko żeby powiedzieć, że ma klucze i jadą tam, gdzie od rana planowali, a w tle cały czas ujęcie na tę dziewczynę.
Chociaż w sumie, to większość jego scen to takie #!$%@? o niczym :)
@ziolowytomek: Chyba jednak trzeba trochę ściągnąć lejce, bo moim zdaniem jest za mało dowodów na tych urywkach, aby zrobić z tej dziewczyny prostytutke a z Krzycha - pedofila. Ja wiem że Babcia Krzyżowa już dawno to wyczytała z ich oczu, ale bez przesady :) Może i Dżun oraz Strejle faktycznie czerpią korzyści z kontkatów z obcokrajowcami, ale po pierwsze są pełnoletnie, po drugie nikt ich do tego nie zmusza. To ich
@dizel81: Ja już trochę życia przeżyłem, i różnie było, nie zawsze kolorowo. Dokładnie pamiętam niewesołe czasy poczatku lat 90tych i moich rodziców z trudem wiążących koniec z końcem. Potem wczesne lata 2000 gdy urodził mi się dzieciak a ja zostałem nagle bez pracy i musiałem szybko szukać nowej, co nie było wtedy takie łatwe. Po tym wszystkim, trochę mnie irytuje usprawiedliwanie wszystkiego biedą, w stylu: "musiałem ukraść bo bieda, musze dawać
@ziolowytomek: Kojarzę kiedyś, że był taki odcinek, zanim jeszcze Łysy osiadł na stałe w Kambo, w którym był na "randce" z Tindera z jakąś Khmerką. Spotakali się w barze, on pokazywał, że ta przyszła w kozakach mimo upału. Pamietasz coś takiego? To była Dżun może?