Wpis z mikrobloga

Ja wiem że Babcia Krzyżowa już dawno to wyczytała z ich oczu


@katalizator_spalin: " Z ich"? Z oczu kucharza nic nie wyczytuję i o nim w ogóle nie wspominałam, proszę nie dopisywać mi czegoś, o czym nie nadmieniłam. Co do dziewczyn- ślepy zorientowałby się, że często albo pod wpływem alko, albo odurzone, i bynajmniej nie miłością! Mam wierzyć, że u dobrodusznej Win uczą się kucharzenia? Ta dziewczyna Sine, to chyba
  • Odpowiedz
@Babcia_krzyzowa: Taka ich praca. Na dole żarcie i sami obleśni i starzy biali ludzie przychodzą. Nie do fajnej knajpki przy drodze, tylko do spelunki z widokiem na mur. Ale tu są dziewczyny i pokoiki u góry. Nawet machaj wielokrotnie podczas odwiedzin chodził na górę w czasie imprezy "zażyć małej drzemki.." z kim? Pewnie z każdą po kolei.
  • Odpowiedz
@dizel81: nie jest już tak źle jak kiedyś (polecam poczytać sobie o Svay Pak w Kambodży ) ale takie sytuacje nadal się zdarzają i to prawda, że złapać sobie taką "małoletnią" to tam żaden problem wystarczy pójść do pierwszego lepszego pubu i pomachać dolarkami jak to często i gęsto robi Łysy. Jak byłem pierwszy raz w Kambodży w Siem Reap na Nocnym Markecie dałem się namówić na masaż, który miał
  • Odpowiedz