Wpis z mikrobloga

Ktoś w ogóle orientuje się jaka jest różnica między szurem-szczurem a foliarzem #!$%@?. Jak dla mnie należy oddzielić nowoszurów od staroszurów żeby nie robić zamieszania. Nowoszury powstały wraz z covidem, dla nich nic tylko pandemio trwa żeby #!$%@?ć głupoty i atakować ludzi w galeriach. Staroszury mają doświadczenie w tym co robią, siedzą w spiskach od wielu lat i praktycznie poświęcają na nie całe dnie. Filmik z zółtymi napisami 5h? No problem. Ogółem już wcześniej zajmowali się przesyłanie niesprawdzonych informacji, przeróbkami zdjęć czy deepfake'ami. Niestety znam ten mechanizm za sprawą trzech sekt w tym jedną wojowałem od 4 lat, w drugiej jedną nogą siedziałem a trzecia to zupełnie inny typ.
O ile nowa fala foliarzy jest nudna oraz trollistyczna, tak starzy wyjadacze są zawsze jak najbardziej warci obserwowania. Raj dla psychologów, psychiatrów, filologów i znawców tematów poruszanych. Ale tak na prawdę niewielu jest tego warta - trzech może czterech.

Przykładem starej szkoły foliarstwa jest np. Ator, Rola, Sanjaya, Braun, NTV. Można powiedzieć że ''stara szkoła'' foliarstwa to są stare pryki 40+ którzy słyną z tego że znają się na wszystkim o czym piszą czy mówią na swoich filmach, stronach czy forach. W rzeczywistości ta ''wiedza'' to research robiony w 5 minut ze stron rozrywkowych (ja nie żartuję), protestanckich wersji Fronda, strona Makowa czyli rzeczy które możemy obalić dwukrotnie szybciej. Szuryzm dla wielu stał się sposobem na życie a także metodą dezinformacji i destabilizacji sytuacji w kraju. Tak, najsprytniejsze szury od Zięby po Atora przez Brauna nie są typowymi wariatami a po wielu latach obcowania wsród nich w tym codzienna obserwacja takich dwóch starszych panów 60+ jeden gruby drugi wysuszony stwierdzam ze jest to sposób na zarobek i łechtanie swoich kompleksów.
PS. Jest to spore uproszczenie ale istnieją minimum dwa rodzaje foliarzy - foliarze antychrześcijańscy i KatoTaliby. Pierwsi to przede wszystkim Lechuici a drudzy atakują tych pierwszych choć nie są lepsi.
#szury #foliarz #sekty #jehowi #gwnowpis
Pobierz Skorvez957 - Ktoś w ogóle orientuje się jaka jest różnica między szurem-szczurem a fo...
źródło: comment_1633556303pOG6PYMXJdz1amMvpUC1EE.jpg
  • 9
@kamil-mg: z foliarstwa, korwinizmu i lewicy się wyrasta albo odchodzi znajdując lepsze źródło. Większość wkracza w sekty bo wtedy znajduje ludzi którzy wspierają na samym początku. Jest wygodnie a potem lider #!$%@? z grupy dyskusyjnej. Tak po prostu. Jednemu wystarczy pół roku innemu 10lat.
@jakub1212: Trochę tęsknię za internetem z lat 2011-2016 a z drugiej strony gdyby Polska była Protestancka to nie ma gwarancji że byłoby lepiej a protestantyzm szeroko rozumiany był kiedyś promowany i chyba pierwszy kto stworzył przeciwwagę do tego był Braun. Ci co kiedys uważali Brauna za agenta dzisiaj za drugiego Leppera.
@TiDiEj: Ex Jehowi czyli megaszury z manią wielkości Atora. Jak ktoś był x lat pomiatany przez TS, odchodzi i zakłada własną sektę miniwatykan chłonie hektolitry materiałów o kosmitach, homopedo a teraz 1001 teorii o covidzie gdzie jedna drugiej przeczy. Dla mnie to musi być jakieś #!$%@? żeby jechać po katolikach latami że pójdą do piekła żeby potem chwalić Czarnka i mieć te same pogłady co Konfedepis. Ale to może jest dowód