Wpis z mikrobloga

Jakie lampki na rower polecacie, które będą wystarczająco mocne do jazdy w nocy? Niestety standardowe lampki w rowerach z Decathlonu to jakiś żart. Prawie tak duży jak same rowery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower
  • 20
  • Odpowiedz
@tacocats: te okrągłe ledowe są wystarczające na tył. Na przód polecam Convoy S2+, miałem takią przez wiele lat dopóki jej nie zgubiłem. Cena to 120zł na allegro, więc nie mało. Mimo to serdecznie polecam.
  • Odpowiedz
@mirodziej: Skieruj ją na droge to nikogo nie oślepisz. ¯_(ツ)_/¯

@mirodziej: To dokup daszek z linku powyżej.


@Crow7422: gówno daje ten daszek, skoro lampka od początku jest zbudowana tak, a nie inaczej.
Jak nie chcesz nikogo razić to musisz lampkę skierować metr przed koło i nie dalej.
I po #!$%@? jakiś daszek czy inne diy z puszki do piwa skoro można od razu normalną lampkę kupić.

Wiecznie bezmyślnie ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Crow7422: Lumintop B01. Mocna jak Convoy, przyzwoite odcięcie, zasilanie bateryjne z 18650 lub 21700 i możliwość ładowania po USB.
  • Odpowiedz
@mirodziej: Bo jak ktoś jej używa cały czas z maksymalną mocą to później oślepia innych. Ja zawsze jeździłem po mieście na 30% mocy, a wjeżdżając w las włączałem tryb 100%. Dodam jeszcze od siebie że s2+ jest prawie niezniszczalny, spadł mi kilka razy przuy dużej prędkości na drogę i nigdy nic się stało.
  • Odpowiedz
@mirodziej: Bo jak ktoś jej używa cały czas z maksymalną mocą to później oślepia innych.


@Eclipse4G63: Durne zdanie, bo to nie jest kwestia mocy, ale budowy reflektora i tego gdzie rzuca światło.
Światło w Convoyu rozrzucone jest równo w każdą stronę.
Na 30% też razisz ludzi jadących z przeciwka, no tylko mniej niż przy 100%. To tak, jakbyś wziął światła drogowe w samochodzie i wsadził w nie słabszą zarówkę i
  • Odpowiedz
@KeepCalm: Nie wątpie w Twoje doświadzczenie z lampkami, ale moge Cie zapewnić że jeżdżąc na 30% mocy i z lampką skierowaną w dół aby świeciła tylko kilka metrów przed rowerem, nikogo nie oślepiałem.
  • Odpowiedz