Wpis z mikrobloga

Możecie puścić polaczkowi King Sento, albo jakieś dobre Zabójstwo Liryczne. Polaczek odsłucha i powie, że słabe teksty i marne beaty. Odpalicie polakowi Zl0 to powie, że to jakieś patologiczne gówno. Puścicie polaczkowi Zabójstwo Liryczne 2, z dobrymi beatami, z jakościowo dobrymi tekstami, powie że w ogóle nie przekminione i jakieś takie #!$%@?. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje Sentino. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i słuchacie Intruza. Nie znacie życia, wasze uszy są wypalone od #!$%@? beatów i ulicznych tekstów. Nigdy nie mieliście okazji poznać prawdziwej muzyki. Na widok Vanillahajs byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja muzyczno-tekstowa Sentino to jedna z najlepszych rzeczy jakie można przesłuchać. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych audiofili.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pusczają mu Fenixa. Kiedy chłopak płyty nie przesłucha, albo powie że mu sie nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Sebka.

#sentino #rap #polskirap
  • 22
@inoks: @Logika_wykopu: @rakuu123:
Szczerze to jak widziałem jakieś komentarze, na które natrafiłem randomowo, z których wynikało, że "Sentino Król" to myślałem, że ludzie piszą to z duużą dawką ironii (coś jak przy young leosi - bogini xd). No ale przesłuchałem dokładnie te nutki od Was... I chłop muzycznie, lirycznie i ogólnie akustycznie się broni i faktycznie jest dobry :D
Dzięki za te kawałki :D