Wpis z mikrobloga

w 10 nie wiem czego można się d-----ć


@galagaguy: Wymuszone aktualizacje. Niespójny interfejs. Brak opcji personalizacji systemu - sporo rzeczy można zmienić jedynie przez rejestry. Fake BSoDy jak za długo wstrzymujesz update. Więcej klikania żeby zamknąć system niż w Win7. Niemożliwa do wyłączenia kontrola użytkownika. Usilne reklamowanie Edge. Miejscami bzdury po kliknięciu linku pod "pomocą online" w ustawieniach. Dwa panele sterowania. Lubiłem Aero. Task manager który nie potrafi pokazać wszystkich
  • Odpowiedz
@HalEmmerich: Nigdy mi sie nie zawiesił przycisk start. Edge wystarty zmienić przeglądarkę domyślną. Aktualizacje wystarczy włączyć przy wyłączaniu komputera, trwają parę minut. W czym Ci przeszkadza kontrola użytkownika?
  • Odpowiedz
@galagaguy: Mi się zawiesił ostatnio zaraz po zainstalowaniu systemu, a i czasem potrafi nie reagować na klikanie. Po którymś update wyskoczył mi wielki ekran "wypróbuj Edge! @_@", przy przestawianiu domyślnej przeglądarki też o to proszą. Aktualizacji nie lubię generalnie - jak działa to po co ruszać, nie lubię jak nagle program którego używam mi się zmienia. Kontrola użytkownika mi przeszkadza, bo wkurzają mnie te ciągłe okna "ale czy
  • Odpowiedz
  • 0
Ej a na tych kompach co nie macie tpm to się ściagają normalnie aktualizacje z Windows Update bo gadali ze ma Microsoft to poblokować
  • Odpowiedz
Przechodzi się w formie update,


@preak: Czyli jak zainstaluje mi się 11 to będę miał wszystkie programy i ustawienia z 10? Nic nie znika?`
  • Odpowiedz
@zasadzka01: tylko, że win 10 przez te 3-4 lata dopiero stał używalny, bo wersja wydana na premierę to kompletnie co innego niż to co mamy obecnie. W pracy pewnie każą od razu przejść na win11 ale w domu poczekam te 3-4 lata, zresztą win 10 i tak dostaje aktualizacje wiec nie ma problemu.
  • Odpowiedz