Wpis z mikrobloga

Dwadzieścia minut temu jakiś Janusz czy Dimitri jadący na północ po M1 tirem z dumnym logiem TRANSPOL (rejestracja POB przód i tył) , pomiędzy Leicester a Loughborough postanowił wskoczyć sobie z partyzanta na środkowy pas w trakcie jak go przepisowo wyprzedzałem...no prawie, 93mph było na liczniku według wujka gugla).

Za nim jechał jakiś frustrat w SUVie który zbliżył się do niego bardzo blisko i chciał chyba w niego wjechać.

W pierwszym momencie pomyślałem że warto zachamować i zrobić mu miejsce na wejście.

Parę sekund później uaktywniła się uśpiona mentalnośc z kraju urodzenia i przebłysk aby mu zwrócić uwagę na niebezpieczny manewr mrugając mu światłami.

Ułamek sekundy po tym doszło do mnie jendak, że ja dzisiaj jadę sobie swoim BMW a on przez następne pare lat będzie jeździł autem wybranym przez żonę.

Objechałem ich obu z lewej nawet nie hamując.
Z wiekiem człowiek mądrzeje.

#szybkoalebezpiecznie

#uk #polscykierowcy #bekaztransa #janusze #przemyslenia #bmw
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@sorek jak przepisujesz czyjś wpis "z perspektywy drugiej strony" żeby było hehehe śmieszniej to taguj to jakoś bo nie każdy później wie, że to psuedopasta.
  • Odpowiedz
@sorek: widac frustrat jakis XD sie pochwalil cyckiem zony XD smiechu warte naprawde ze zyja tacy na swiecie, jeszcze kasuja wpisy no bo przeciez to normalne zeby jeszcze pare dni pozniej to rozpamietywac ze prawie nie zostal rozjechany przez ciezarowke XD w swojej glowie lamie prawa fizyki, jego ego wieksze od masy tira, on by mu pokazal xD no spoko, chcialbym zobaczyc jak chlopowi z urojeniami robia z dpy garaz
r.....e - @sorek: widac frustrat jakis XD sie pochwalil cyckiem zony XD smiechu warte...

źródło: comment_1633520201WQaxXFq2wGExrXq2mfnZra.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a on przez następne pare lat będzie jeździł autem wybranym przez żonę.


@sorek:

Jak widzę #!$%@?ącego, plastikowego "suva" to zawsze przepuszczam nawet jakbym miał trochę chamować ;)
Może jestem bucem z lasu i bez szkoły, ale mam dosyć empatii by wczuć się w katastrofalne położenie takiego kierowcy - trują go opary plastiku, samochód co zakręt próbuje się przewrócić i jeszcze sąsiad robi mu żonę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: tak się składa że pracuje w firmie która współpracuje z firmą Transpol polska :) coś chcesz wiedzieć?

PS. Jeżdżą na dwóch kartach kierowcy :)
  • Odpowiedz