Wpis z mikrobloga

  • 0
Cześć, kupiłem vgate'a do komunikacji z Laguna III 2.0T żeby skasować błąd "usterka hamulca parkingowego" ponieważ blokuje mi dostep do jakichkolwiek informacji na desce. Hamulec działa prawidłowo lecz po kilku próbach ruszenia z zaciagnietym ręcznymi moduł szaleje i wywala ten blad. Sa jakies aplikacje ktore pozwalaja na komunikację z modułem hamulców? #renault #lagunacontent #laguna #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nu3ns: ale co ma do tego FB? Tam śmietnik jest, była o tym ostatnio mowa. Wejdź sobie na forum Laguny i poczytaj. Z resztą na forum Megane też zapewne znajdziesz rozwiązanie.
  • Odpowiedz
kolega wyzej wspomnial o tym fb. Mnie tam nie bylo to nie wiem co tam sie dzieje.


@nu3ns: ja też FB nie używam, ale na jednym z tagów ludzie ostatnio pisali jak to wygląda i narzekali na FB, ze zniszczyło fora na których można było coś znaleźć w przeciwieństwie do FB gdzie non-stop te same pytania i nic nie da się odszukać. Dobrze Ci radzę, idź na forum Laguny/Megane/Scenica czy
  • Odpowiedz
też tęsknię do czasów popularności forów tematycznych. Moze kiedyś przeżyją renesans, choć wątpię.


@nu3ns: chcesz się dalej męczyć z tym błahym problemem, to idź na FB. Jak nie chcesz to idź na fora o których wspomniałem.
  • Odpowiedz