Wpis z mikrobloga

Mamy za oknem ogromnego krzyżaka. Samica - jest #!$%@? wielka. Ja mam arachnofobię a różowa też się jej boi XD generalnie to nie otwieramy tego okna przez nią więc pytanie, jak ją #!$%@?ć na daleko zanim złoży nam gdzieś obok nas jaja (ma pajęczynę na oknie więc otwierając okno do środka to wraz z oknem przemieszcza się w środek mieszkania)

POMOCY ASAP

#pajaki #owady #kiciochpyta
  • 11
@rivers666: nie no, dezodorantem ... nie chodzi o zabicie tylko żeby sobie poszła.
Dwa długie patyki, jednym odcinasz pajęczynę od góry i nawijasz, drugim zagarniasz pajęczynę od dołu i boków. Patyki wyrzucasz za okno.
Wiem, że pająk wygląda obrzydliwie, ale robi dobrą robotę. Jak da radę, nie zabijaj tylko eksmituj.
@rivers666: jak jesteście odważni, to w sklepach (duży Auchan, duży Carrefour, komputerowe) są pojemniki ze sprężonym "powietrzem" tzn z propanem bodajże, takie do czyszczenia komputerów. Przy rozprężeniu bardzo spada temperatura gazu. Można koleżankę przymrozić i zrzucić np do pudełka po butach (lepiej mieć od razu podstawione, bo może sama spaść). Wynieść szybko na dwór lub wyrzucić z otwieranego okna.
Tylko nie używajcie tej załączonej rurki, bo zamiast zmozić to zdmuchniecie go
@rivers666: Okno otwórz nie bój się nie skoczy na Ciebie ani się nie ruszy i wciągnij odkurzaczem. Ostatnio tak zrobiłem bo też miałem krzyżaka dużego na oknie.
@rivers666: schemat postępowania:
1) Weź szklankę i kartkę papieru - najlepiej sztywną, jakiś papier techniczny.
2) Stroną z otworem (to jest ważne, nie #!$%@? tego) przykrywasz pająka.
3) Podsuwasz kartkę pod delikatnie uchyloną szklankę
4) Obracasz szklankę dnem do dołu wraz z przykryciem.
5) Wynosisz pająka w miejsce bezpieczne dla niego (np. krzaczory)
6) +10 do bycia mężczyzną
7) różowa docenia
8)....
9) PROFIT!

Disclamer: Krzyżaki nie są groźne. WCALE. Będzie