Wpis z mikrobloga

Mireczki plusujcie ze mną najbardziej szurskie czasopismo ever. Miałem w swoim życiu lewacki epizod i nawet wtedy uważałem, że zacytowanie Faktów i Mitów albo pochwalenie się zaczytywaniem się tym czasopismem w rozmowie to takie faux pas. To samo jest z środowiskiem NIE i wszelkich racjonalistów, ludzie związani z tym środowiskiem są często IMO lekko niepoczytalni.

W środowisku eseldowskim, pamiętam, Urban uchodził za pociesznego dziadka do którego nie powinno się przyznawać, a wszelkie wzmianki puentować uśmiechem politowania. Jak ta rzeczywistość na lewicy się zmieniła. Dzisiaj te szurskie siły są głównym motorem obecnej partii a eseldowski program wykonuje grupa rekonstrukcji historycznej "Sanacja".

#konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #bekazrazem #polityka
Pobierz
źródło: comment_1633422842L9FM8BzkDTGJkY2fGIncJ2.jpg
  • 8
dobrze że nie czytałeś Najwyższego Czasu, to przebija szurią wszyskie inne gazety (tutaj screen z ich portalu internetowego)


@Wedam: no następny. Przecież ja piszę o Faktach i Mitach i o tym, że to jest czasopismo dla szurów. Nie robię nawet rankingu szurstwa czasopism. Jedynie wspominam, że w środowisku lewicowym NIE i Fakty i Mity uważane były/są za szurskie. Tyle, co wy dzisiaj tacy delikatni? Lukardio tak samo jakieś bzdury wypisuje