Wpis z mikrobloga

W komentarzach oburzenie, a jak jest mowa o apostazji to "a po co Ci to", "co to zmienia". A #!$%@? to, że jak jesteś członkiem wspólnoty to łoisz hajs na budynek wspólnoty, której jesteś częścią i zamykasz mordę. Jesteś apostatą? Nie dostaniesz takiego papierka, ani nie będziesz miał najścia klechy w domu.
@pawel1410: Z tego co wiem to u mnie na wiosce po prostu wziął kredyt na siebie na dach i z tacy go spłaca. Bo jak ktoś zbiera tak 10lat to chyba nigdy nie uzbiera - ceny materiałów i koszty pracowników rosną...
@Logan00: No to tak samo jak ciężko jest uzbierać na mieszkanie przy stałych albo nienadążających za inflacja i wzrostem cen zarobkach.
No ale wiadomo, ze w tym zbieraniu chodzi o zbieranie a nie uzbieranie. Że nie zawsze i nie wszędzie to rzecz oczywista.
W komentarzach mocne słowa jak na ludzi którzy potem grzecznie biorą ślub/chrzest/.. w kościele bo się boją co rodzice/dziadkowie powiedzą. xD ( ͡º ͜ʖ͡º)


@aniaczy: tak jak ja. Wziąłem ślub kościelny żeby spełnić marzenie mojej wybranki. Mam w dupie kościół i nie będę komuś psuł marzeń skoro mi w sumie nie zależy czy kościelny czy cywilny. Od tego czasu nie byłem w kościele i nie zamierzam