Wpis z mikrobloga

#wasikoks
Smutny ten odcinek poranka - Wąs opowiada, obiecuje formaty gdy raczej wszystko zmierza ku temu, ze i braknie widzów i charyzmy. Troche to tak wygląda jakby Michał umarł, a nie po prostu odszedł z kanału. Nie wróżę sukcesu, musiałby ściagnąć kogoś jak Mietek ale on też w innym buku siedzi.
  • 11
@Radkovv: Lord dostal jakas robote i rzucil kanal. Was jakby mogl to by sie poplakal dzisiaj na tym streamie, malo brakuje. Ale fakt, na pewno lepiej teraz na tym wychodzil niz na taksie, teraz zostal z 3 dzieci w piwnicy i reka w nocniku.
@martek-77: zapowiedzial 5 formatow, ze bedzie wrzucane codziennie ale ja w to nie wierze, jestem z nimi od poczatku i nie takie sciemy puszczali. Wg mnie to pociagnie do konca roku i sie zwinie. Obecnie ma pewnie umowe z bukiem, zapewne z FM bo jakos gadal z 2 tygodnie temu ze jak tylko wyjdzie nowy FM to bedzie grane. Pokoncza sie umowy skonczy sie i kanal.
obym sie mylil
@borsiu: Też mi się wydaje, że prędzej czy później (a zdecydowanie prędzej) kanał zwyczajnie się zwinie. Doszli już do swojego sufitu, siła przebicia jest niewielka, bo ileż można grać w FM czy #!$%@?ć o Julce Wieniawie. Poranki były bardzo spoko, regularnie odpalałem przy robocie, ale z Wąsem w wersji solo to nie będzie już to samo. Druga sprawa, że Lord chyba szukał próby wymiksowania się z tego, co mu się udało.
@borsiu: @fadfafl55: No bardzo wątpię, ze Piotrek to uciągnie. Raczej to już koniec, dojechanie do końca umów i po temacie. Koks jak mu się chciało to ciągnął to super, czy to gotowanie czy granie w gry, czy ripostowanie na głupoty związane z celebrytami. Inna sprawa to wystarczy zobaczyć jak marne są te filmy z wyjazdów z Lv Betem - ten Sandomierz turbo nudy.
Tak czy inaczej, szkoda, ze się rozeszło,