Wpis z mikrobloga

Mireczki dajcie rade, jakbyście zaczęli układać panele w takim pokoju, jak widać wymiary trochę słabe i wnęka o różnych długościach krawędzi. Myślałem, żeby rozpocząć z całego panela (od czerwonego kółka), weszłyby 2 panele i odpad - ok 29-30cm (Tutaj pytanie, czy taka długość jest akceptowalna, w różnych źródłach widziałem, że docinek powinien być nie mniejszy niż 20cm albo 40cm). Kolejny problem który tu widzę, to przy balkonie wyszedł by mi cały panel i z przodu docinek ok 20cm, trochę słabo nie? Jak przesunę ten panel do góry i będę jechał w dół to mi się "wzór 1/3" rozjedzie. Może lepiej byłoby to rozegrać od niebieskiego kółka?
#remont #podloga #panele #budujzwykopem
Pobierz kisieleq93 - Mireczki dajcie rade, jakbyście zaczęli układać panele w takim pokoju, j...
źródło: comment_1633336842SuaIcfhXa2w7ACpkLznFW6.jpg
  • 10
@leesiuu: v-fuga czy nie, łączenia widać mniej lub bardziej, zależnie od zdolności. Jak kładłem zawsze prostopadle do okna, nawet w kwadratowych pokojach.

Co jest lub będzie w tej wnęce po prawej? I ogólnie na tej ścianie z prawej
@kisieleq93: ja bym położył jednak prostopadle do źródła światła skoro nie ma innych czynników. Cięcia wzdłuż paneli nie da się uniknąć a to najgorsze. Może masz wiedzę jak to było kiedyś położone to można zrobić tak samo.